Celebrity

7. října 2021 05:55

Petra Kloidová

Can Yaman a jeho nejlepší seriály. Na jakou romantiku se podívat na podzim?

Zasněná láska (30) - Sanem objímá Cana a přemýšlí nahlas

Can Yaman se svou uhrančivou vizáží nejdříve okouzlil rodné Turecko a následně celou Evropu. Pohledný herec se proslavil romanticko-komediálním seriálem Zasněná láska. S přicházejícím podzimem si můžete romantického hrdinu užít v on-line archivu iPrima, kde kromě fenoménu Zasněná láska najdete jeho nejnovější telenovelu Recept na lásku nebo Příchuť lásky.

Zasněná láska zažene všechny chmury

Sychravé období je nejlepší zahnat horkým čajem, dekou a krásným příběhem. A pokud něco a někdo umí zahnat první podzimní chmury, je to právě romanticko-komediální seriál Zasněná láska, která spatřila světlo světa už v roce 2018 a díky sociálním sítím si dvě hlavní postavy vydobyly srdce televizních diváků vysloveně po celém světě.

Zasněná láska vypráví příběh o věčně zasněné Sanem, jež chce zachránit rodiče od dluhů a začne pracovat v reklamní agentuře, kam se po letech vrací fotograf a dobrodruh Can. Pohledný Can vyznává svobodu, inovaci a pravdomluvnost. Osud zavede atraktivního ředitele právě k Sanem, která mu otočí život vzhůru nohama.

Zasněná láska herce Cana Yamana a herečku Demet Özdemir vystřelila právem do nebes slávy. Speciálně Can Yaman už nemůže opustit hotel nebo letiště, aniž by na něj nečekaly houfy fanynek. To samé se děje i v Itálii, kde momentálně více než osm měsíců žije.

Najděte společně Recept na lásku

V archivu iPrima si můžete pustit i jeho poslední seriál Recept na lásku, kde Yaman ztvárnil záletného majitele baru, který se snaží naučit svou věčně nezadanou sousedku, jak to ve vztazích opravdu funguje.

Özgür vidí lásku jako hru, zatímco romantická Ezgi mu nakonec ukáže, jak se to má s láskou ve skutečnosti. Recept na lásku je plný vtipných žabomyších válek, ale také sexy okamžiků mezi zamilovanou dvojicí.

Ochutnejte Příchuť lásky

Turecký seriál Příchuť lásky je první hlavní rolí Cana Yamana v televizním seriálu. Uhlazený podnikatel Ferit potřebuje do svého luxusního domu kuchařku, s kterou se ale nechce potkávat.

Mladá studentka Nazli tak dokonale zapadá do jeho požadavků, Nazli ale ráda porušuje pravidla, takže z vtipného vyměňování vzkazů na papírcích vznikne víc, než by kdokoliv čekal.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.