Can Yaman přiznal, jaký díl Zasněné lásky miluje nejvíce. To neuhádnete!

Zasněná láska (81) – Pan Can je zpátky

I turecký herec a evropská hvězda Can Yaman se čas od času dívá na svou práci. Jaká je jeho oblíbená epizoda Zasněné lásky, kterou natáčel v letech 2018 a 2019? Liší se od té vaší?

Na Zasněnou lásku bude Can Yaman nejspíše vzpomínat až do smrti, turecký seriál ho totiž proslavil daleko za hranice Turecka. Nejvíce si ho zamilovala Itálie, možná i proto, že k ní má Yaman velice vřelý vztah a mluví plynně italsky. Nicméně, při natáčení Zasněné lásky ještě ani netušil, že se v budoucnosti odstěhuje do Říma, aby se zde připravoval na roli Sandokana.

Oblíbená scéna Cana Yamana

Neexistoval novinář, který by se během jeho evropské tour v roce 2019 s hitem Zasněná láska nezeptal na to, proč má zrovna televizní seriál tak velký úspěch. Když tedy přišlo na úspěch seriálu s originálním názvem Erkenci Kuş, měl na to Can Yaman dost jasný názor. Na správné konstelace hvězd nespoléhá, tvrdí, že v tom hraje velkou roli chemie s jeho hereckou kolegyní Demet Özdemir (Sanem) a spontánní rozhodnutí během natáčení seriálu. Dokonce se sám vyjádřil i k tomu, jaký díl Zasněné lásky má nejraději.

Patnáctý díl byla epizoda, u které jsem se nejvíc zasmál, když jsem ji s přáteli sledoval. Přátelé mi říkali, že to byla skvěle odvedená práce, krásná po vizuální stránce. Zároveň jsme v ní hodně improvizovali. Například je tam scéna, kdy jsme na večeři s Demet s italským byznysmenem Fabrim a musíme před ním hrát snoubence,“ zavzpomínal Yaman. „Říkáme tam hodně vtipů, on mi jednou dokonce řekne, že jsem ubožák, a Demet dělá, že to neslyší. Všechno nás to napadlo během zkoušek, před natáčením ostré scény," dodal herec Can Yaman. Na díl s názvem Válka táborů se můžete podívat online.

Další tajemství úspěchu

Herec prozradil i další tajemství úspěchu. Podle něj je zkrátka důležité příběh vášnivě zamilovaných lidí jemně shazovat i humorem. Diváci se podle něj chtějí smát a očekávají to. „Když jsou emociální scény, přidáváme do nich vždy pár vtípků, abychom je odlehčili. Improvizujeme," objasnil Can Yaman. Ten momentálně v Itálii dotáčí italské drama se slavnou italskou herečkou. Yaman slaví v Itálii velké úspěchy, v září přebral na filmovém festivalu v Benátkách cenu za nejlepší televizní osobnost roku. Jaké k tomu odborníky vedly důvody, si přečtěte zde. Zasněnou lásku můžete sledovat každý den v 16. hodin na Prima love nebo online na iPrima.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.