Celebrity

12. listopadu 2022 06:30

Zuzana Schneidewind

Idol žen Can Yaman prozradil o zamilovanosti: Neprožívám věci povrchně

Barvy Palerma (1) - upoutávka

Can Yaman (33) o svém soukromí takřka nemluví a snaží se ho spíše držet mimo světla reflektorů. Jak obdivovaný herec prohlašuje, chce, aby jeho soukromý život byl zkrátka soukromý. Na druhou stranu kvůli tomu nedělá žádná přehnaná opatření, což potvrzují i jeho odpovědi na intimnější otázky, kterým se nevyhnul v rámci rozhovorů k propagaci nejnovějších italských seriálů Viola come il mare či Sandokan, v nichž ztvárnil hlavní roli.

Coby sexy Ferit z turecké moderní telenovely Příchuť lásky měl rád luxus a potrpěl si na dobře uklizenou domácnost. Nato spolu s herečkou Demet Özdemir exceloval v seriálu Zasněná láska. Příběh, v němž k sobě osud svede hlavní hrdiny velice zábavným způsobem, se stal doslova televizním fenoménem. Nově pak v italském seriálu Viola come il mare coby detektiv Francesco Demir dohlíží na pořádek v hříšném Palermu a pomáhá tajemné krásce Viole v podání italské herečky Francescy Chillemi.

V současnosti ztepilého Yamana jen na Instagramu bedlivě sleduje deset milionů fanoušků, převážně jsou mezi nimi ženy. Nejeden bezejmenný muž tak idolu, jemuž se ženy doslova vrhají do náruče, i kdyby měl pytel na hlavě, místy až fanatickou přízeň závidí. Ve skutečnosti ale není o co stát. Vždy diplomaticky vystupující profík, který velmi pečlivě pročítá všechny vzkazy na sociálních sítích a dokonce na ně i sám reaguje, už má z naprosté ztráty soukromí osypky.

Například v květnu Can Yaman, který momentálně žije pod nepřetržitým drobnohledem fanynek v Římě, vzkázal všem ve svých stories na Instagramu už celkem drsně, že se stěhuje. Nechtěl tím říci, že opouští Itálii, ale stěhuje se. Důvod? „Protože tady lidé překročili všechny meze. Už se nedokážu vyrovnat se stalkingem, kterým trpím, nebo s agresí, kterou musí trpět každá žena, která se se mnou stýká. Pokud to není ta, kterou přijímáte.“ Vzkaz adresoval herec především fanynkám, jejichž ataky v komentářích neberou konce.

Díky obrovské popularitě jeho postav si samozřejmě nejedna z nich umí tohoto tureckého krasavce barvitě představit zamilovaného. Jak by také ne, když neodolatelného svůdníka věrohodně ztvárnil v tolika seriálech. Ve skutečnosti však znají a zbožňují jen ony postavy, jimž herec vdechl život. Jaký je ale Can Yaman sám za sebe? Tedy konkrétně jaký například je, když se zamiluje?

Can Yaman není povrchní

Protože nepatří k celebritám, které na potkání nebo na svých sociálních sítích křičí do světa, co právě cítí, je jeho odpověď na intimní otázky vzácná. „Neprožívám věci povrchně, naopak si uvědomuju jejich realitu. Myslím, že to je rys mého znamení. Jsem Štír,“ svěřil se vloni hrdina seriálové novinky Viola come il mare, kterou v české premiéře uvidíte pod názvem Barvy Palerma na stanici Prima LOVE již od pondělí 14. listopadu večer, v živém rozhovoru na Instagramu italské verze magazínu Vanity Fair. K otázce vztahů pak ještě rozvedl. „Čas od času pociťuji žárlivost stejně intenzivně jako všichni ostatní… Smutek, negativní emoce… A pak si vždycky řeknu, že nejsem takový typ člověka.“

Během jeho kariéry se po hercově boku vystřídalo několik žen. Jaké ho přitahují? „Mám rád ženy s talismany, energií, elegantní. Koncept krásné ženy tak, jak ho vnímá dnešní svět, mne moc nepřitahuje. Naopak mne přitahují ženy, které mají vlastní názor, vědomosti, nápady a duši, která v prostoru kolem nich mění věci k lepšímu,“ uvedl dál miláček žen pro Vanity Fair.

A protože víme, že se Can Yaman narodil ve znamení Štíra, můžeme se o jeho vztahu k ženám i představám o partnerství dopátrat ještě více. Alespoň podle charakteristiky znamení Štíra má například velký problém s tím, když jeho partnerce extrémním způsobem nadbíhají muži, protože je žárlivý. Štírům vyhovuje věrnost, spolehlivost, ohleduplnost, ale také aktivita. Povalování na gauči vysloveně nesnášejí. Sám Yaman na sebe ještě prozradil v dalším z rozhovorů pro italský Vanity Fair: „Mám rád pozitivní lidi, kteří se usmívají, kteří se na život dívají z té lepší stránky... Pokud je člověk pozitivní, získá si mě,“ říká herec.

Sdílejte článek
Štítky Itálie FTV Prima Instagram rozhovor Prima Love Can Yaman herec stalking Palermo Zasněná láska Sandokan Vanity Fair Francesca Chillemi Barvy Palerma turecký herec Prima LOVE Voila come il mare italský seriál

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.