Virální fotografie Cana Yamana a hvězdy ze Zasněné lásky z Palerma. Jsou pravdivé, nebo ne?

Internet dokáže šířit novinky opravdu rychle – o tom se nedávno přesvědčil i turecký herec Can Yaman. Na sociálních sítích se objevily fotografie, na kterých by se měl herec objímat s herečkou Demet Özdemir.

Na začátku nového roku fanynky turecké televizní hvězdy Cana Yamana zalapaly po dechu, když se na sociálních sítích objevily fotografie Cana Yamana v intimním objetí s pohlednou brunetkou.

Fotografie měl pořídit italský paparazzi během října loňského roku. Fotografie měly pocházet z italského města Palermo, kde herec natáčel italské drama Viola Come Il Mare, který bude mít českou premiéru 14. listopadu 2022 ve 20:00 na Prima LOVE. Na Twitteru a Instagramu se ihned objevily zprávy o tom, že se jedná o herečku ze seriálu Zasněná láska. Veřejnost dávala Cana Yamana a Demet Özdemir dohromady už během natáčení televizního hitu.

Fake news o Canovi a Demet v přímém přenosu

Mladá dívka je však na fotkách rozmazaná a má roušku. Se slavnou herečkou ji pojí pouze podobné rysy a tmavé vlasy. Jak se tedy brzy ukázalo, jednalo se o podvrh. Italská fanynka Patrizia Romano, která se objevila na marketingovém eventu parfému Mania, který stvořil sám Can Yaman, se zkrátka jen objala se svým idolem jako desítky jiných. Patrizia prozradila, jak se dostala do tzv. fake news. Její sestra vyfotila rozmazanou fotku a přidala ji do instastories, které rázem obletělo celý svět. Následné nadšení fanynek vytvořilo kompletně nový příběh o tom, jak se Can Yaman a Demet Özdemir dávají dohromady.

Nevyslyšený příběh tureckých hvězd. Byli opravdu spolu?

Seriál Zasněná láska z roku 2018 zaznamenal celosvětový úspěch hlavně kvůli chemii mezi herci Canem Yamanem a Demet Özdemir. Představitelku seriálové Sanem spojují s Canem Yamanem už od začátku natáčení média, ačkoliv romantický vztah oba aktéři vždy popřeli. Demet ale svému kolegovi a kamarádovi, jak ho sama označuje, nepopřála ke třictátým narozeninám, a to ani na sociálních sítích. To turecká média v roce 2020 vyburcovalo k vytváření nových a nových teorií o jejich (nejspíš nikdy neexistujícím) vztahu a možném rozchodu.

Po bujaré oslavě a nesčetných přáních na sociálních sítích od fanoušků a známých osobností se herec rozhodl všem veřejně poděkovat. Ve zprávě ale dodal podivnou připomínku, která by mohla odkazovat na mediální teorie o jeho domnělé přítelkyni a herecké kolegyni ze Zasněné lásky.

„Děkuji všem, kteří upřímně oslavili moje narozeniny, a děkuji i těm, kteří ne,“ napsal Yaman na sociální sítě. Od té doby fanoušci seriálu stále doufají, že se domnělá dvojice dá (znovu) dohromady.

Nezapomeňte! Detektivní seriál Barvy Palerma (Viola come il mare) startuje 14. listopadu ve 20:00 na Prima LOVE.

Seriál Zasněná láska můžete vídat každý den na Prima LOVE po 16. hodině, stejně jako on-line v archivu iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.