Prima Ženy doporučují: Top romantické seriály, filmy a telenovely on-line na prima+

Originální seriály právě online na prima+

Zasněte se, odpočiňte si od starostí všedních dní. Užijte si s hlavními hrdiny těch nejlepších romantických filmů, telenovel či seriálů chvíle plné lásky. Oslaďte si kterýkoliv den pořádnou porcí romantiky. Využijte aktuální pestré nabídky prima+ a přehrajte si kdykoliv on-line pořad, na který máte chuť.

Pokud zrovna nevíte, co zhlédnout, přidáváme několik redakčních tipů. Tyto romantické pořady či filmy teď nejvíce sledují nebo vyhledávají ostatní a vy je aktuálně najdete on-line na prima+ (www.primaplus.cz) také:

Příchuť lásky

Celý seriál Příchuť lásky sledujte kdykoliv na prima+

Moderní turecká telenovela Příchuť lásky (2017) slaví u diváků a divaček obrovský úspěch. V jedné z hlavních rolí exceluje slavný turecký herec Can Yaman, o němž se už traduje, že v jeho podání může být sexy i mytí nádobí. V tomto seriálu je jeho postavou Ferit, bohatý, úspěšný byznysmen, který si až chorobně potrpí na pořádek. Je chladně pragmatický, někdy však dokáže svou partnerku překvapit zasněným pohledem, kterým dostává většinu žen do kolen.

Nazli (Özge Gürel) je chudá studentka gastronomie a zručná kuchařka, jejíž život je jeden velký chaos. Jejich náhodné setkání oběma obrátí život vzhůru nohama. Možná z toho bude i láska...

Recept na lásku

Celý seriál Recept na lásku sledujte kdykoliv na prima+

Tento romantický seriál z roku 2020, opět turecký, pojal vztah dvou hlavních hrdinů poměrně odvážně. Jak při jeho uvedení říkali sami Turci – západně. Hlavní hrdina střídá ženy jako ponožky. Jen aby se náhodou nezamiloval. Zároveň se snaží své zoufalé sousedce najít budoucího manžela.

O náznaky sexuálních scén tedy není nouze, což je pro turecké diváky hodně nezvyklé. „Romantické vztahy se v Turecku za posledních pár let také změnily, evidentní je to hlavně v Istanbulu. Milostné vztahy by měly být hlavně upřímné, o tom láska je,“ osvětluje herečka záměr autorů.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!

Lásce navzdory

Celý seriál Lásce navzdory uvidíte exkluzivně od 24. února on-line na prima+ , českou televizní premiéru pak bude mít 3. března na Prima LOVE

V jedné z hlavních rolí dalšího slavného romantického tureckého seriálu z let 2015–2016 (v originále Inadina Ask) se můžete těšit opět na Cana Yamana. Ústředními hrdiny jsou věčně upovídaná programátorka Defne a její nově příchozí šéf Yalin Arras, kteří pracují ve stejné firmě. Ale nevycházejí spolu. O to zajímavější to bude, když se do sebe tahle nesourodá dvojka zamiluje! Za kudrnatou rebelkou Defne navíc stojí tři bratři, kteří dívce zároveň vynahrazují otce a dohlížejí na její vztahy. Seriál se těší velké divácké oblibě i svým vtipem a komickými situacemi.

Láska klepe na dveře

Celý seriál Láska klepe na dveře sledujte kdykoliv na prima+

Ne náhodou se pyšní přízviskem jedna z nejúspěšnějších tureckých telenovel posledních let. Správněji jde o romantický dramatický seriál, který měl televizní premiéru v červenci roku 2020. Láska klepe na dveře (v původním znění Sen Çal Kapımı) měla takový úspěch, že se nakonec rozhodlo o pokračování první série. Seriál se vysílal ve skoro dvacítce různých zemí včetně Slovenska, Polska, Španělska, Itálie nebo Spojených států amerických.

V hlavní roli je mladá a půvabná Eda, která má velké sny. Aby si je mohla splnit, musí dva měsíce předstírat, že je novou přítelkyní muže, který se jí protiví. Předstírané vášně ale postupně přerůstají v něco mnohem vážnějšího, zajímavějšího a komplikovanějšího. Láska klepe na dveře!

A co za tak úspěšným seriálem stojí? Podobně jako v dnes už kultovním seriálu Zasněná láska hlavní protagonisty pojí neuvěřitelně třaskavá chemie.

Zasněná láska

Celý seriál Zasněná láska sledujte kdykoliv na prima+

Stále jedna z nejpopulárnějších telenovel dneška vznikla rovněž v Turecku (2018) a opět v ní nechybí herec s pronikavým pohledem Can Yaman. Když v ní Sanem (Demet Özdemir) zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku...

TOP 3 romantické filmy právě on-line na prima+

Jsem božská

Celý film Jsem božská sledujte kdykoliv na prima+

Hrdinkou americké komedie je blondýnka Renee, mladá chytrá žena, které v životě nic nechybí. Tedy až na sebedůvěru. Tuhle fajn slečnu sužuje komplex z nadváhy. Toho se ovšem záhy zbaví jako mávnutím kouzelného proutku – když při hodině spinningu spadne z kola a praští se do hlavy. Od této chvíle se Renee vidí jako nejkrásnější a nejschopnější žena na světě. A jak ji vnímá její okolí? Samozřejmě, že stále stejně, jako oplácanou Renee. Lidé kolem ní se totiž do hlavy nepraštili.

Zvolte si ke sledování prima+ tarif, který vám vyhovuje nejvíce. Celý obsah můžete mít i bez reklam.

V hlavní roli této vydařené komedie vás bude bavit slavná stand-up komička a herečka Amy Schumer, která má v soukromém životě za sebou také několik bolestivých pokusů o umělé oplodnění.

Než jsem tě poznala

Celý film Než jsem tě poznala sledujte kdykoliv na prima+

V hlavních rolích hvězda seriálu Hry o trůny, krásná a svá herečka Emilia Clark, a Sam Claflin. Louise ví leccos. Ví, že se jí líbí práce v bistru, a ví, že možná nemiluje svého přítele Patricka. Zato neví nic o klasické hudbě, neví, že přijde o místo, a kdyby tušila, co ji čeká, asi by tomu stejně nevěřila. Will zase po dopravní nehodě ztratil chuť do života. Ví, čím byl kdysi a všechno se mu nyní zdá nepodstatné, a také přesně ví, jak s tím skoncovat. Zato neví, že mu Lou vtrhne do života jako náhlá bouře. A ani jeden z nich netuší, že jeden druhého navzájem navždy změní ...

Tenkrát podruhé

Celý film Tenkrát podruhé sledujte kdykoliv na prima+

Love story, která nepostrádá vtip ani dostatek komediálních situací. Jakou dobu byste chtěli zažít, kdybyste měli tu možnost? Před tuto otázku je postaven šedesátník Victor, když od svého syna dostane dárkový poukaz agentury Time Travelers. Ta s pomocí filmových kulis a herců dokáže zinscenovat jakoukoli epochu a zprostředkovat svým klientům setkání se slavnými osobnostmi dějin dle jejich přání. Zatímco jiní zákazníci se chtějí podívat na dvůr Ludvíka XVI. či povečeřet s Hitlerem, Victor zatouží po návratu do nespoutaných sedmdesátých let a chce ještě jednou prožít první rande se svou ženou – dobu, kdy v něm dokázala vidět víc než jen nudného páprdu v pruhovaném pyžamu.

+ dokumentární film o ženské touze

A ještě jeden žhavý tip na závěr naší romantické nabídky z nové streamovací služby prima+. K tématu by vás mohly zaujmout také dokumentární filmy, o jejichž naladění napovídají už samotné názvy – Francouzi v posteli a Francouzky v posteli.

Dokumentární film Francouzky v posteli je právě on-line na prima+

Dokumentární film s nádechem erotiky z roku 2019 přináší hravý a překvapivý pohled do ženské sexuality. Odysea je vyprávěna skutečnými ženami, popisuje potěšení a touhu žen po celé Francii.