Celebrity

26. května 2023 10:52

Josef Šťastna

Hvězda VyVolených žije na okraji společnosti. Regina Holásková bydlí ve křoví u vody

Style - Vyvolení

Excentrická Regina Holásková (45) se vedle Vladka Dobrovodského (45) stala nejvýraznější tváří reality show VyVolení. Žena s odvážnými názory a nestandardním způsobem života přežívá dnes v nuzném bydlení u Brněnské přehrady.

Regina Holásková, která se dlouho živila jako tanečnice a striptérka, má za sebou složitý život. Po skončení první řady Vyvolených otěhotněla s Pavlem Tesařem. Komplikovaný vztah nevydržel ani do konce těhotenství. Než se narodila malá Isis Paola, tak dvojice šla od sebe.

V té době Regina bydlela v chatové oblasti u Brněnské přehrady a chtěla stavět dům. Neměla na něj ale peníze. Celý její život se začal velmi komplikovat. Snažila se dál živit jako striptérka, ale práce ji nebavila. Navíc dcera nenesla dobře, že matka večer není doma.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Jak dnes žije Kykolka z VyVolených?

Peníze na vysněný dům duchovně založená Regina nezískala, ale pozemek u Brněnské přehrady si oblíbila. Podle informací webu ŽivotvČesku.cz u přehrady dál žije. Uprostřed hustého křoví stojí cosi, co připomíná stan. Bydlení na okraji společnosti budí u části lidí rozpaky i lítost.

„Příběh je jednoduchý. Koupila si chatu na pozemku, který ale nebyl její. Ten je majetkem několika vlastníků. Takže mohla užívat pouze chatu, což ale neřešila. Následně v exekuci o chatu přišla. Bylo jí následně oznámeno, což je něco přes rok zpět, aby pozemek opustila. Neučinila tak. Nikdo z vlastníků to dlouho neřešil, teď už ale některým z nich celá situace, a to s ohledem na stav celého místa, začala vadit. Kdyby to tam třeba začalo hořet, tak to bude velký průšvih. A co vím, tak neoprávněné užívání pozemku už chtějí řešit. Víc k tomu nevím," uvedl pro ŽivotvČesku.cz jeden ze sousedů. Je jasné, že v lokalitě, která připomíná džungli, to pro osamocenou ženu nebude žádný med.

Chcete si připomenout legendární reality show? Podívejte se na video:

Sama hvězda reality show VyVolení se už dříve pro televizi Primu svěřila, že má nouzi o peníze. Tvrdila tehdy, že od dětství má špatně rozdané karty.

„V té době, co jsem čekala malou, tam vznikly nějaké mínusy, které jsem musela doplácet, proto se ani ta stavba neposunula, ale jak jsem řekla, ta práce (tanec a striptýz, pozn. red.) mě nikdy nebavila, bylo to jen z nutnosti, protože mamka mi umřela v osmnácti, taťka prodal byt, mně a sestře dal každé 50 tisíc a hurá do života,“ popsala v minulosti pro FTV Prima, proč se živila jako striptérka.

„Je pravda, že mně chatu obsadili při nějakých nedoplatcích, co jsem měla, když jsem měla malou (dceru). Koupila jsem to špatně, přiznávám. Není tam vjezd, všechno jsem tahala ručně a není tam voda. Chci najít příjemnější místo, s mými psy to není jednoduché, ale věřím, že to půjde,“ uvedla již dříve pro ŽivotvČesku.cz s tím, že její současný způsob života opravdu není pro každého.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.