Celebrity

24. března 2023 19:01

redakce Prima Ženy

Pluto z VyVolených je podle policie hlavou zločineckého gangu. Jde po něm Interpol

Jedna z nejznámějších tváří reality show VyVolení, rapper Pluto, vlastním jménem Daniel António João, má velké oplétačky se zákonem. Brazilská policie požádala prostřednictvím Interpolu o jeho vydání. Informaci přinesla redakce Seznam Zprávy a potvrdil ji policejní mluvčí Ondřej Moravčík. Redakce Prima Ženy zkoušela rappera telefonicky kontaktovat, ale nepodařilo se. Jeho telefon je nedostupný.

Brněnský rapper s angolskými kořeny Pluto, známý z reality show televize Prima VyVolení, vlastním jménem Daniel João, má být spolu s Davidem Soukupem hlavní postavou zločineckého gangu, který se inspiroval filmem Vlk z Wall Street. Tvrdí to brazilská policie, která také žádá jejich vydání. Skupina má podle Seznamu hlavní kancelář v brněnské AZ Tower.

Podle vyšetřovatelů měla skupina z kanceláře v Lisabonu lákat občany Brazílie k výhodným investicím. Peníze si nechala poslat na účet. Poškozenému pak sdělili, že kvůli poklesu trhu o svou investici přišel. Ve skutečnosti peníze podle Seznam Zpráv vůbec neinvestovali, ale rovnou zpronevěřili.

Bohužel sem nasekal nějaké dluhy. Ale hrabu se z toho ven. Teď dělám v Lisabonu na burze a točíme miliony,“ uvedl Pluto v prosinci pro redakci Prima Ženy, když popisoval svůj příběh.

Podle agentury Reuters založil organizaci David Soukup, Čech žijící v Lisabonu. Druhým vedoucím zločinecké skupiny má být právě Daniel João. „Šéfy skupiny jsou David Soukup a rapper Daniel João Pluto. Víme, že hlavní mateřská kancelář sídlí v Brně, v AZ Tower. Nevíme ale, o koho přesně jde, to musí vyšetřit česká policie. Budeme ji o našich zjištěních informovat,“ popsala pro Seznam Zprávy brazilská policie.

Co dnes dělá Wendy z VyVolených:

Pluto laškoval s Maruškou

Ve vile na sebe Pluto nejvíce upozornil erotickými hrátkami s kolegyní Maruškou. Oba po natáčení uvedli, že ničeho nelitují, že byli mladí a divocí. Pluto má syna, Marie nedávno oznámila, že čeká druhé dítě.

Sdílejte článek
Štítky policie Brazílie Interpol reality show Lisabon rap Seznam.cz TV Prima Seznam Zprávy Vlk z Wall Street AZ Tower David Soukup

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.