Celebrity

24. března 2023 19:01

redakce Prima Ženy

Pluto z VyVolených je podle policie hlavou zločineckého gangu. Jde po něm Interpol

Jedna z nejznámějších tváří reality show VyVolení, rapper Pluto, vlastním jménem Daniel António João, má velké oplétačky se zákonem. Brazilská policie požádala prostřednictvím Interpolu o jeho vydání. Informaci přinesla redakce Seznam Zprávy a potvrdil ji policejní mluvčí Ondřej Moravčík. Redakce Prima Ženy zkoušela rappera telefonicky kontaktovat, ale nepodařilo se. Jeho telefon je nedostupný.

Brněnský rapper s angolskými kořeny Pluto, známý z reality show televize Prima VyVolení, vlastním jménem Daniel João, má být spolu s Davidem Soukupem hlavní postavou zločineckého gangu, který se inspiroval filmem Vlk z Wall Street. Tvrdí to brazilská policie, která také žádá jejich vydání. Skupina má podle Seznamu hlavní kancelář v brněnské AZ Tower.

Podle vyšetřovatelů měla skupina z kanceláře v Lisabonu lákat občany Brazílie k výhodným investicím. Peníze si nechala poslat na účet. Poškozenému pak sdělili, že kvůli poklesu trhu o svou investici přišel. Ve skutečnosti peníze podle Seznam Zpráv vůbec neinvestovali, ale rovnou zpronevěřili.

Bohužel sem nasekal nějaké dluhy. Ale hrabu se z toho ven. Teď dělám v Lisabonu na burze a točíme miliony,“ uvedl Pluto v prosinci pro redakci Prima Ženy, když popisoval svůj příběh.

Podle agentury Reuters založil organizaci David Soukup, Čech žijící v Lisabonu. Druhým vedoucím zločinecké skupiny má být právě Daniel João. „Šéfy skupiny jsou David Soukup a rapper Daniel João Pluto. Víme, že hlavní mateřská kancelář sídlí v Brně, v AZ Tower. Nevíme ale, o koho přesně jde, to musí vyšetřit česká policie. Budeme ji o našich zjištěních informovat,“ popsala pro Seznam Zprávy brazilská policie.

Co dnes dělá Wendy z VyVolených:

Pluto laškoval s Maruškou

Ve vile na sebe Pluto nejvíce upozornil erotickými hrátkami s kolegyní Maruškou. Oba po natáčení uvedli, že ničeho nelitují, že byli mladí a divocí. Pluto má syna, Marie nedávno oznámila, že čeká druhé dítě.

Sdílejte článek
Štítky policie Brazílie Interpol reality show Lisabon rap Seznam.cz TV Prima Seznam Zprávy Vlk z Wall Street AZ Tower David Soukup

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.