Celebrity

28. září 2021 05:30

Cholerik Polívka a drbna Žilková. Komu se raději vyhnout a koho nedráždit?

Hvězdy nad hlavou - Tvrdohlavý statkář Bolek Polívka a drbna Veronika Žilková

Kateřina Marie Fialová představuje další postavičky z romantického seriálu Hvězdy nad hlavou, tentokrát Bolka Polívku a Veroniku Žilkovou.

Bolek Polívka je Jindřich Prokeš, otec Táni, tedy Kateřiny Marie Fialové, která svého seriálového otce představuje v dalším bonusovém videu k seriálu Hvězdy nad hlavou.

„Je to takový pevný člověk s názorem,“ popisuje Kateřina Marie Fialová. Se svou seriálovou postavou toho má Bolek Polívka leccos společného, zejména lásku k ušlechtilým hřebcům. Natáčení na statku si proto Bolek Polívka náležitě užil a zúročil leccos ze svého osobního života.

Polívkovi se nelíbí nápadník jeho dcery

Vrásky dělá Jindřichu Prokešovi nejen stádo koní a trenérů, ale hlavně jeho dcera Táňa, která si usmyslela, že své životní štěstí najde ve vztahu s místním proutníkem Jirkou Boučkem (Roman Vojtek). S tím se coby hrdý otec odmítá smířit, jenže mu asi nic jiného nezbyde… Ještě, že je mu oporou jeho manželka Jitka (Alena Mihulová), klidná síla, která vede celou rodinu a svého leckdy cholerického manžela dokáže usměrnit natolik, aby ho z nastalé situace neklepla pepka.

Veronika Žilková je vesnická drbna

Další scény seriálu Hvězdy nad hlavou se odehrávají v kravíně, kde je hlavní hvězdou drbna Šímová v podání Veroniky Žilkové. „Před ní je dobré míti se na pozoru a dávat si pozor na pusu,“ upozorňuje seriálová Táňa.

Jak se Veronice Žilkové a Bolku Polívkovi daří dostát záměrům scénáristů? To posuďte sami každé pondělí ve 20:15 na Primě v seriálu Hvězdy nad hlavou. Nezapomeňte se také mrknout na stránku o seriálu, kde můžete sledovat také všechna bonusová videa.