zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Co funguje na holky? To dobře ví Prokop Zach, syn slavného otce

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 05.09.2021
V seriálu Hvězdy nad hlavou hraje roli sígra Romana. Přes rameno mu ale nahlíží jeho otec Roman, který společně s Romanem Vojtkem a Terezou Kostkovou ztvárňují ústřední milostný trojúhelník. Seriálový Roman ale přesně ví, na co holky zabírají! Mrkněte se na to v exkluzivní ukázce z nového seriálu.

reklama

Seriál Hvězdy nad hlavou je nabitý známými hereckými osobnostmi. Ústřední romantickou trojici doplňují třeba Bolek Bolívka, Petr Nárožný, Jitka Smutná, Pavel Trávníček nebo Martin Pechlát. Jejich osudy sledujte každé pondělí na Primě nebo už teď on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Hvězdy nad hlavou plné hvězd, i těch mladých

Vesnická romance dává prostor i mladší herecké generaci. V hlavních rolích se objevuje Filip Antonio jako syn Lucie (Tereza Kostková) a Jirky (Roman Vojtek), hodný, chytrý kluk, ale tak trochu ňouma, rozhodně ne místní Casanova jako jeho otec.

Zamiluje se do krásné Kristýny (Amélie Pokorná). Jenže na ni si dělá zálusk i místní sígr, a zároveň fešák Roman (Prokop Zach). Začíná být jasné, kdo bude u Kristýny sklízet ovoce, Roman má totiž jasnou taktiku. Nebo to celé dopadne trochu jinak?

Zpříjemněte si pondělní večery s televizí Prima a novým romantickým seriálem Hvězdy nad hlavou. Na ten se můžete podívat už teď on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Roman Zach hraje v seriálu se svým synem Prokopem.

Roman Zach dává bacha na svého syna. Není se čemu divit!

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , seriál hvězdy nad hlavou , Prokop Zach , Exkluzivní ukázka , hvězdy nad hlavou online

reklama

Přečtěte si také

reklama