Seriály a filmy

28. září 2021 05:59

Denisa Nesvačilová versus Bára Jánová. Sledujte extra video, kde si vjedou do vlasů

Slunečná (127)- Karolína se Sylvy nebojí

Samozřejmě jen v seriálu Slunečná, kde se na seriálovou Sylvu (Bára Jánová) ze zřejmých důvodů namíchne Karolína (Denisa Nesvačilová). Mrkněte se už teď v ukázce na dámskou bitku a celou epizodu Slunečné sledujte v úterý ve 20:15 na Primě!

Týna je zoufalá z toho, že dopustila, aby přišla o statek a sanatorium. Vyčítá si to ale i Janek, protože to byl právě on, kdo Týně doporučil, aby Anně dala plnou moc. Oba, ale hlavně Týna, se upínají k jedinému – k Sylvě, na niž Týna přepsala zpět její polovinu statku. Jen, aby se Týna nakonec nedivila!

Vystěhování ze statku Slunečná?

Roman začne vyhrožovat všem na statku vystěhováním. Jakkoliv se je Týna s Jankem snaží uklidnit, moc klidu obyvatelům Slunečné nedodali. S vystěhováním už začínají všichni počítat. A není se čemu divit – čeká je nepříjemné překvapení, Roman totiž na svoji stranu získal dalšího spojence. Situace začíná být vážná. Servítky si nicméně nebude ani v nejmenším brát Karolína (v podání Denisy Nesvačilové), která si celou záležitost se Sylvou vyřídí hezky ručně!

Také ve firmě Solange nebudou stačit zírat, co se děje! Anna totiž zmizela a není dostupná. Když se John dozví, co se na Slunečné stalo, začne zuřit. Naštvaný je nejen na Romana, ale i na Annu, která je podle Janka za celou záležitost také zodpovědná. To se ale Haně nechce věřit, že by se její dcera postavila proti vlastní krvi… Kromě toho začínají klienti Solange rušit předem smluvené byznysové schůzky. I Hana začíná díky svým kartám tušit, že něco není v pořádku.

Sledujte upoutávku k další epizodě Slunečné:

Julii začíná docházet, že to možná nebyl úplně nejlepší nápad kupovat Martinovu praxi. Stále se jí totiž nedaří sehnat veterináře, který by se o Martinovy zvířecí pacienty dočasně postaral. Je totiž přesvědčena o tom, že Martinovi dříve či později dojde, že jeho přechod na úřad byla chyba a bude se chtít do praxe vrátit. Jenže jak to do té doby zvládnout? A hlavně – bude se Martin chtít ke klasické veterinařině vracet?

Starý Slanina končí na městském zastupitelstvu. Rozhořívá se boj o to, kdo ho v jeho křesle nahradí. Franta Vacek by vedle sebe viděl nejradši svého kamaráda Leoše. Jenže dámy ze Slunečné to vidí trochu jinak – ideální by podle nich bylo do zastupitelstva dostat alespoň jednu ženu, která by se ve vsi stavěla za ženské záležitosti. Kdo by to měl být?

To se dozvíte v úterý ve 20:15 na Primě v dalším pokračování seriálu Slunečná.