Seriály a filmy

30. září 2021 05:59

Lída Vacková a Leoš Kratina na nože. Co proti sobě poštve bývalé milence ze Slunečné?

Lída s Leošem mají nemalou společnou historii, která se promítla i do jejich rodinných životů v podobě Štěpána, jehož biologickým otcem Leoš je. Jejich vztah je tedy více než přátelský. Co zapříčiní jejich svár? Za vším hledejte politiku, konkrétně volby do obecního zastupitelstva Slunečné. Kdo je vyhraje? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Na Slunečné jsou všichni rozčarovaní z nastalé situace, obávají se o svou holou existenci. Nejvíc se užírá Týna, která si vyčítá, že chtěla statek a sanatorium prodat, a nevědomky tak umožnila Romanův vstup na statek prostřednictvím Anny.

Zrada v seriálu Slunečná

Také Hana s Johnem jsou rozčarovaní z chování Anny a Romana, kteří je společnými silami připravili o firmu. Jenže John je, slovy jeho syna Janka, starý boxer, který se jen tak nevzdá. Své plány spřádá nejen s Jankem, ale i Viktorem. Tohle chování bude Pupíka mrzet. Roman má ale také záložní plán.

John s Jankem v rámci pátrání navíc přijdou na to, že to nebyl Roman, kdo převzetí Slunečné, sanatoria a Solange inicioval, ale Anna, která Pupíka do svého plánu později přibrala. Je jasné, že tuto zprávu se Hana nesmí dozvědět.

U Julie se začíná blýskat na lepší časy – konečně sehnala veterináře, kterého jí doporučil Rokyta. Mladý Ivan bohužel zrovna vyšel ze školy, s čímž odmítá souhlasit hlavní investor projektu, děda Vacek. Je mu jasné, že volba přijmout veterináře čerstvě po škole nepatří k nejlepším, což se zanedlouho také potvrdí.

Volební klání bude o prsa

Lída bude ve volbách do obecního zastupitelstva kandidovat proti Leošovi. Ve Slunečné se rozhoří nečekaná předvolební kampaň. Leoš je přesvědčený, že vítězství má v kapse, nicméně proti sobě má silného soupeře. Lída se, pokud jí o něco jde, dokáže rvát jako buldok. Na svou stranu strhne všechny ženy ze Slunečné s tím, že v příštích volbách by mohlo zastupitelstvo patřit jim. Jak volební klání na Slunečné dopadne? Bude to o prsa!

Podívejte se na exkluzivní video:

Sylva začíná využívat svých pravomocí na Slunečné v rámci spolupráce s Romanem. Jenže nikdo ze statku jí její chování nemůže zapomenout a také to všichni dávají jasně najevo. V čele s Týnou. Dojde dokonce i k vážnému incidentu mezi Sylvou a Tomem, vztahy se začínají polarizovat…

Vildovi se nelíbí, jak na Sylvu všichni útočí, dokonce se snaží Týně vše vysvětlit, zároveň ale nechce prozradit Sylvin plán. Týna ale Vildovi samozřejmě nevěří, ve své sestře se zklamala už tolikrát, že znovu vybudovat důvěru nebude jednoduchý proces…

Na další epizodu seriálu Slunečná se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.