Seriály a filmy

4. listopadu 2021 05:59

Maroš Kramár je kanec! Ve Slunečné si nabrnkne hned dvě modelky

Slunečná (138:): John nepatří do starého železa

John Linhart (Maroš Kramár) nepatří do starého železa. A rozhodne se to všem dokázat! Dívejte se na další epizodu seriálu Slunečná.

Johna Linharta dohání jeho vztah s Denisou. Z ní se totiž stala díky koncertování světová celebrita, o niž se zajímají média. Ta si ale samozřejmě všímají i jejího vztahu s Johnem Linhartem, který je v médiích popisován jako stárnoucí bonviván.

Tohle přirovnání Johna pořádně naštve a situaci, kdy je připodobněný ke starému dědkovi, začne ihned řešit. John Linhart je zpátky v plné síle!

Svatba na Slunečné?

Mezi Sylvou a Vildou to vypadá na idylku, a to dokonce takovou, že je snad svatba na spadnutí. Vilda je v sedmém nebi, ale Janek cítí decentní podezření. Pořád Sylvě úplně nevěří v tom, zda Vildu miluje kvůli tomu, jaký je, nebo kvůli tomu, jak si jako ředitel polepšil.

Jakkoliv Vilda Janka přesvědčuje o Sylviných čistých úmyslech, i v něm samotném to začíná hlodat. Proto přijme Jankův nápad na to Sylvu si tak trochu prozkoušet… Překvapí ho, jak drahou školu pro Babu Sylva vybere. Že by na tom, co Janek říká, něco bylo?

Zdá se, že zlaté časy Lídy Vackové na úřadě končí. Až donedávna totiž měla na svého šéfa různé páky související s jeho zálety. Jenže šéf se nedávno rozvedl a Lída má navíc na úřadě mocné nepřátele! A tak Lída na úřadě, zdá se, po letech končí.

Bóna se stále snaží sblížit s Lídou. Je evidentní, že u Kratinových už zůstat nemůže. Další možností je pořídit si vlastní bydlení, Bóna si za svůj život vcelku našetřila. Pro Lídu má i velké překvapení, bohužel ale i to se asi mine účinkem…

Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek