Celebrity

20. prosince 2021 05:57

První pusa Filipa Antonio a Amélie Pokorné Zedníčkové. Proč to byl debakl?

Hvězdy nad hlavou - Jak probíhala první pusa mladých hvězd?

Filip Antonio a Amélie Pokorná Zedníčková si v seriálu Hvězdy nad hlavou zahráli Filipa a Kristýnu, mladé kamarády a spolužáky, které to k sobě po celý seriálový děj táhne. Jak se natáčela jejich první pusa? Šlo skoro o život!

„Scénu na seníku jsme točili po celém dni. Všichni herci dávno odjeli,“ popisuje Amélie Pokorná s tím, že se scéna navíc natáčela v jiné lokaci, kam když dorazili, už se stmívalo.

Natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou bylo „o hubu“

Amélie s Filipem opravdu seděli na vyvýšeném seníku, natáčení bylo proto rizikové hlavně pro zbývající členy štábu. „Kameramani seděli na poměrně tenkých kládách, kamery měli jen na rameni. Jeden z nich málem spadl, na druhého spadla obří kláda. To bylo natáčení o hubu,“ přiznává upřímně herečka.

Navzdory tomu, že byl na večer celý štáb unavený, scéna dopadla výborně. Jak připouští Filip Antonio, s Amélií neměli až takovou trému, jak by se dalo očekávat. „Nějaké pusy jsme točili předtím. Takže to nebyla naše úplně první filmová pusa,“ říká Filip Antonio s tím, že pro diváky to samozřejmě jejich první pusa byla.

První pusu Filipa a Kristýny si připomeňte ve 14. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou sledujte v archivu iPrima. Tahle epizoda se nicméně netočila kolem sblížení mladých hrdinů, ale kolem fotografické výstavy Lucie Boučkové (Tereza Kostková). Originální fotografie omrkněte v TÉTO FOTOGALERII.