Celebrity

1. listopadu 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Šťastně vdaná Veronika Khek Kubařová má o manželství jisté pochybnosti

Hvězdy nad hlavou (2): Tohohle bejka nepřipouštět

Veronika Khek Kubařová prozradila pikantní informace o svém manželství s o devět let starším divadelním režisérem Pavlem Khkekem. Herečka, kterou diváci FTV Prima mohou vídat v roli ztřeštěné učitelky Pavlíny každé pondělí ve 20:15 v seriálu Hvězdy nad hlavou, je prý například velmi žárlivá.

Přestože s manželem, divadelním režisérem Pavlem Khekem, letos oslavila šesté výročí svatby a je s ním šťastná a spokojená, stále má jisté pochybnosti a není si jistá, že to bude napořád. „Říkáte si, to se nemůže stát, ale stejně se to stane. I příběh mého manželství. Můj manžel na mě moc nežárlí a já na něj docela jo, na všechny ty mladé herečky, se kterými zkouší. A když se ho zeptám, jestli by mu bylo líto, kdybych se zamilovala jinde, řekne mi, a nevím, zda to myslí úplně vážně. „Kdybys chtěla opravdu odejít, co bych mohl dělat?“ Je to pragmatické, ale pravdivé. Lidé by spolu měli být, pokud chtějí, ale ne za každou cenu. Jasně, s dětmi je to jiné,“ prohlásila v rozhovoru pro Deník.

Nedůvěra patrně pramení z předchozího nevydařeného vztahu s o sedmnáct let starším filmovým režisérem Karlem Janákem, s kterým se rozešla po osmi letech. Bylo to mezi nimi tak vážné, že plánovali svatbu. „Byl to vztah, o kterém jsem si myslela, že bude jediný. Ano, nebyli jsme manželé a byla jsem mladinká, ale stejně... Život ukazuje, že se dějí příběhy, které by ani pan William Shakespeare nenapsal,“ dodala herečka.

Veronika Khek Kubařová o manželovi: Zpočátku jsem se ho bála

Se svým manželem se seznámila při práci. Zpočátku se ho dokonce i trochu bála. „On je docela divokej. Režíruje zásadně bos, v teplákách, na zkoušky se převlíká. Běhá při tom mezi řadami sedadel, skáče na jeviště, takže máte pocit, že to není úplně normální člověk, když se takhle chová. Ale časem jsem pochopila, že je bývalý sportovec, dlouho hrál hokej, takže je zkrátka zvyklý mít v práci velký energetický výdej. Ale když sleze z toho „ledu“, z toho divadla, promění se v jemného člověka s hlubokou duší,“ přiblížila obdivně.

Pavel je prý rozený romantik. „Můj muž je režisér, takže má velkou fantazii a tím, že inscenuje situace v divadle, tak dokáže zinscenovat různé situace i pro mě. Troufám si říct, že máme vztah plný romantických gest, a to mě těší,“ prozradila Veronika.

Přestože má manžel neobvyklé příjmení, které je pro showbyznys velmi krkolomné, při svatbě ho přijala za své. Nyní se tedy jmenuje Veronika Khek Kubařová. „To příjmení je údajně germánského původu. Manžel mi říkal, že k němu jeho rodina přišla zřejmě během třicetileté války. Ale samozřejmě jsem od svatby terčem mnoha fórů. Kamarádi na to dělají různé parodické zvuky, jako že to je vlastně kýchnutí. Nebo že to zní švédsky. Blbě se to vyslovuje. Já jsem ale chtěla mít obě jména, protože my jsme se sestrou dvě poslední holky Kubařovy. Nechtěla bych, aby náš rod vymřel po přeslici. A zároveň jsem chtěla být i manželova. A když dnešní doba tuhle možnost nabízí... Vím, že to zní trošku divně, ale to jsem teď zkrátka já,“ poznamenala s úsměvem.

Veroniku Khek Kubařovou sledujte v seriálu Hvězdy nad hlavou v pondělí ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.