Seriály a filmy

14. prosince 2021 05:59

Velký zvrat v seriálu Slunečná. John vyzve Dianu k nastěhování!

Slunečná (149) - Nechceš se nastěhovat?

Sice se říká, že se lidé nemění, ale v případě Johna Linharta se tomu přestává chtít věřit. I když to po krachu manželství s Denisou vypadalo, že se vrací ke svému původnímu záletnickému způsobu života, Dianě se podařilo lapit ho do svých osidel. Sledujte v úterý ve 20:15 na Primě ve 149. epizodě seriálu Slunečná.

Babu řeší, jak má Vildovi říkat. Od momentu, co si se Sylvou řekli své ano, neví, jak ho titulovat – Vildo, nebo tati? Co se Vildy týče, má jasno – nabídne se, že Babu rád adoptuje. Sylvě se ale do podobného kroku nechce. Nechce se jí adopci řešit s biologickým otcem Babu. Tuší totiž problém. Je její podezření správné?

Diana ví, jak na Johna

John skončil po velké akci s Filípkem a horskou dráhou na kapačkách. Diana se o pacienta samozřejmě stará s veškerou láskou, což si John náležitě užívá. U té příležitosti se ale k Johnovi coby zdravotní sestra v podstatě nastěhovala.

Toho už si všímá i okolí, které v situaci vidí velké riziko. Hana dokonce povolá do akce Janka. Má obavy, aby se John s Dianou neoženil. Dokonce Linharta mladšího vyzve, aby s otcem promluvil! Když Diana přestane Johna léčit, s poslední injekcí se od něj odstěhuje. Ne, že by snad tolik chtěla, nicméně je jí jasné, že je to zcela taktické rozhodnutí. Nakonec Johna donutí přesně k tomu, co chce – aby ji pozval, ať se nastěhuje…

Je Slunečná zachráněna?

Z lomu ve Slunečné překvapivě odjeli všichni pracovníci. Jana s Lídou jsou nadšené, nicméně evidentně ještě není vyhráno. Podezření se potvrdí zanedlouho, kdy do Slunečné za Lídou až na městský úřad přijíždí policie za účelem ji vyslechnout.

Navíc se chystá velká „šťára“ na starostovském úřadě ve Slunečné. Radim se začíná mstít. Podaří se Lídě Františka, který nedbale dokončil a podepsal smlouvy po Romanovi Maxovi zachránit. Nebo na Frantu čeká vazba a vězení kvůli zpronevěře?

Simona se snaží svést Rokytu. Nejdřív mu nahodí udičku, když ho ale na kvalitní sex navnadí, začne chtít protislužby. Jaké? Samozřejmě to bude souviset s její snahou zničit Eriku. A zdaleka to nebude jenom Rokyta, koho se bude Simona snažit sbalit. Své snažení napne i směrem k Tomovi. Jak se na to bude Eričin manžel tvářit?

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě a určitě si nenechte ujít velké finále letošní sezony ve čtvrtek večer na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.