Zákeřný plán: Potrat, nebo rozchod! Otec a přítel se v seriálu spolčí proti těhotné

1. MISE (24) – Plán Kratochvíla

Když to nejde po dobrém, půjde to po zlém. Jako by si přesně tohle řekl ve vojenském seriálu tatínek těhotné Andy, když se rozhodne přemlouvat jejího přítele a otce nenarozeného dítěte Honzu, aby se s ní rozešel, pokud odmítne jít na potrat. Opravdu Honza svou holku podrazí? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Od chvíle, kdy se osmnáctiletá Andy Kratochvílová v podání krásné Amelie Pokorné úplnou náhodou dozvěděla, že je těhotná, má stále o čem přemýšlet. V seriálu 1. MISE stojí před zcela zásadním rozhodnutím, které ovlivní celý její život. Ačkoliv je ona sama na vážkách, její okolí má na nastalou situaci jednoznačný a neměnný názor.

Ještě než se Andy svěřila mamince Míše, kterou hraje Adéla Gondíková, jež naopak přiznala, že by z případného těhotenství své dcery byla nadšená, probírala toto nečekané překvapení se svým přítelem a otce dítěte Radúzem Máchou alias frekventantem Honzou Rubešem. Ten se ji už od počátku snaží přemluvit k potratu. „Ve správnej čas je dítě určitě to nejlepší, co se může v životě stát. Ale ta doba není teď,“ zněl Honzův jasný verdikt.

Podobně to vidí i Andin otec Martin Kratochvíl, který mohl vyletět z kůže, když se dozvěděl, že si jeho dcera není potratem jistá. I když se mu nakonec společně s Honzou a Míšou podařilo Andy k interrupci přesvědčit, ta si to těsně před vstupem do ordinace rozmyslela. Její otec tak nelenil a vymyslel lstivý plán, jak ji k přerušení těhotenství dotlačit.

Vydírání a zákeřný plán kvůli potratu

Zajde za Honzou a prosí ho, aby Andy vydíral tím, že pokud na potrat nepůjde, rozejde se s ní. Jemu se to ale zprvu vůbec nelíbí, svou přítelkyni miluje a chce jí stát věrně po boku. „Honzo, na její straně budeš, když se s ní rozejdeš,“ vysvětluje mu trochu nelogicky svůj plán. Andy totiž podle něho spoléhá na to, že je Honza hodný kluk, který ji bude podporovat, ať už se rozhodne jakkoliv.

V seriálu 1. MISE, na který se můžete těšit ve středu od 20:15 na Primě, tak bude Kratochvíl Honzu přemlouvat, aby Andy podrazil. „Když si to dítě nechá, tak ona ví, že se o ni budeš chtít postarat. Když se s ní ale rozejdeš, tak si to dítě nenechá, protože na něj nebude chtít být sama,“ vtlouká mu klíny do hlavy. Poslechne ho Honza nakonec? Postaví se proti své milované, aby ji ve svém i jejím zájmu přinutil k přerušení těhotenství?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.