Exkluzivní ukázky: Jak zareaguje otec Andy na její těhotenství? Budou lítat facky!

1. MISE (23) – Rvačka

Herec Petr Vaněk se jako Martin Kratochvíl objeví v oblíbeném vojenském seriálu zrovna v den, kdy si jeho dcera nese od doktora potvrzení o těhotenství. Když to Kratochvíl zjistí, vybuchne. A dokonce dojde i na rvačku! Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Zjištění těhotenství bylo absolutním šokem nejen pro Andy a Honzu, ale i její maminku Adélu Gondíkovou coby Míšu Kratochvílovou. O to víc, že o příteli své dcery věděla sotva pár dní. A najednou by se z ní měla stát babička. Osmnáctiletou studentku tak nyní čeká v seriálu 1. MISE zásadní životní rozhodnutí. Odnosí svoje miminko, nebo se nechá přemluvit k potratu?

Ačkoliv na ni její matka nijak netlačí, jedno jí neodpustí. Musí tuto novinku říct svému otci. Martin Kratochvíl, kterého hraje Petr Vaněk, žije dlouhodobě v zahraničí, kde pracuje jako biatlonový trenér. S rodinou je sice v kontaktu, ale takové zprávy se do telefonu nesdělují nejlépe.

Andrea tak hodlá ještě chvíli posečkat a promyslet si, jak novinu tatínkovi oznámí. „Já mu to řeknu, až v tom budu mít víc jasno,“ míní představitelka Andy Amelie Pokorná, která sama těhotenství zatím neplánuje.

Nečekané překvapení

Martin jim ale vyrazí dech, když jde najednou po ulici přímo proti nim. „Vypadli jsme v kvalifikaci, tak jsem si říkal, že vás překvapím,“ srší dobrou náladou Kratochvíl. Zato Míša a Andy se tváří jako na pohřbu. Martin nechápe, co se děje. „Já čekám dítě, tati. A nevím, co s tím,“ vypálí náhle Andy.

„To snad není možný,“ nevěří svým uším Kratochvíl. Snaží se ale zachovat chladnou hlavu a ptá se, zda se už bavily „o tom zákroku“. „No, myslím potrat,“ vysvětluje Martin, kterému je toto téma očividně nepříjemné. Reakce holek, že nejenže nemají termín, ale Andy ještě ani není rozhodnutá, jak tuto situaci vyřeší, ho ovšem rozzuří.

Když je pak Kratochvíl svědkem pracovní hádky Andy a doktora Vlacha v podání Vojtěcha Eflera, automaticky předpokládá, že se jedná o toho staršího muže, s nímž čeká jeho dcera dítě. Bez varování se na něj proto vrhne a začne pořádná rvačka. Nenechte si ujít další díl seriálu 1. MISE ve středu od 20:15 na Primě, tohle totiž nezůstane bez následků. Celou bitku sleduje na kamerovém zařízení ředitel nemocnice Žák, který podobné excesy rozhodně nehodlá tolerovat.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.