Startují premiérové díly zábavné show Inkognito! Na co se můžete těšit?

Premiérové díly zábavné show Inkognito startují na Primě už ve čtvrtek 16. února. V prvním díle se jako VIP host objeví známý bojovník Karlos Vémola.

Na světě existuje více než padesát tisíc profesí! A diváci televize Prima teď budou mít šanci poznat některé z nich zblízka. V premiérovém zábavném pořadu Inkognito, jehož princip je prověřen desítkami let a miliony diváků po celém světě, budou známé osobnosti hádat nejrůznější povolání ze všech koutů České republiky. O skvělou zábavu se postará známá sestava v čele s Liborem Boučkem. Premiérové díly Inkognita startují na Primě už ve čtvrtek 16. února.

Geňa zaútočil na Vémolu

V premiérových epizodách diváci uvidí Jakuba Prachaře, Adélu Gondíkovou, Ondřeje Brzobohatého a Richarda Genzera, nepřijdou samozřejmě ani o oblíbeného moderátora Libora Boučka a jako tajný host do studia dorazí Karlos Vémola. S tím má zvláště vtipnou historku Richard Genzer. Tito dva se potkali ve Špindlerově Mlýně v baru, kde na Karlose někdo křičel: Vémolo, chceš do držky? „To znělo tak vážně, že jsem si myslel, že je nějaký problém,“ dodal Karlos Vémola. Podívejte se na video, jak celá akce dopadla.

Sledujte novou streamovací službu prima+ a užívejte si kvalitní české i zahraniční filmy a seriály:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.