Celebrity

1. listopadu 2022 15:15

Eliška Reiglová

Domov byl pošpiněn zradou. Karlos Vémola začal uvažovat o změně adresy

MMA zápasník Karlos Vémola (37) a jeho manželka Lela (33) prožívají nelehké období ve stínu zrady. Po údajné nevěře, kdy milenkou Vémoly měla být herečka z filmů s hvězdičkou Hana Džurbanová (18) alias Rika Fane, se objevily informace, že uvažují o stěhování.

Lela Vémola, dříve Ceterová, neprožívá lehké životní období. Její manžel Karlos Vémola byl obviněn z nevěry. Mladá hvězda filmů pro dospělé Rika Fane se zprvu nechtěla ke spekulacím, že s ním má poměr, vůbec vyjadřovat. Následně ale zveřejnila video zachycující údajné zprávy mezi ní a zápasníkem. Hříšnou herečku si měl zápasník také údajně vodit do sídla, kterému přezdívá Vémoland.

Ještě než žhavá konverzace obletěla internet, Lela poskytla redakci webu Prima Ženy vyjádření, v němž popřela, že by se nad jejím manželstvím stahovala jakákoliv mračna. „Samozřejmě je to blbost. Všechno je dobré,“ uvedla odhodlaně. Později se ke kauze obsáhleji vyjádřila i na svém Instagramu, kde upřímně sdělila, co si myslí o milenkách obecně.

„K této pseudoaféře můžu říct jenom tohle. Bohužel je a bude mnoho žen a slečen, které se budou na mém manželovi a mně chtít zviditelnit za každou cenu. Je až neuvěřitelné, jak hluboko dokážou klesnout jen pro pět minut slávy, a je velmi smutné, že to odnáší celá naše rodina. Žádné z této slečen nepřeji, aby si něčím takovým musely v životě projít. Dál se k tomu už nebudu vyjadřovat,“ napsala.

Domov znesvěcený zradou

Vémoland je dlouhodobě chloubou úspěšného zápasníka. Ten v něm žije nejen s rodinou, ale také se svou minizoo složenou z exotických zvířat, například z krokodýlů či lvice Elsy. Nyní ale na Instagramu oznámil, že se hodlá ze svého sídla odstěhovat, a to rychle.

„Tak už koukáme a vybíráme, co by se nám líbilo. Něco hodně velkého, pro nás, děti i zvířata. No není to v současnosti jednoduché, začít stavět. Tady se mi líbí, že vám jednotlivé díly domu přivezou na pozemek a do pár dnů je složí dohromady a dům je na světě,“ sdělil fanouškům muž, který používá přezdívku Terminátor.

Příspěvek o plánování jiného a především rychlého bydlení spustil vlnu posměšných reakcí. Vémolovi sledující se ho v komentářích ptají, zda z nového domova udělá další šmajchl kvartýr, a připomínají mu, aby nezapomněl na přístavbu pro Riku.

Takhle vypadala svatba Karlose a Lely:

Lela se vzpamatovává po svém

Ještě než se provalila údajná nevěra jejího manžela, Lela Vémola se vydala do Íránu, kde si nechala upravit nos. Následovala také úprava víček, která trochu změnila vzhled jejích očí. Vypadá to, že k zapeklité kauze se už nadále nehodlá vyjadřovat, protože svůj Instagram začala plnit příspěvky s obvyklou tematikou ženské krásy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.