Celebrity

31. října 2022 14:15

Tomáš Durčák

Manželka Vémoly si nechala upravit oči. I dvojnásobná máma může být sexy, říká Lela

Svatba Karlose Vémoly

Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly (37) Lela (33) se po letní svatbě rozhodla dopřát si na podzim dvě plastické operace obličeje. Kromě nosu si nechala upravit i oční víčka. Nyní se pochlubila výsledkem a přiznala, že je nadšená a cítí se sexy.

Lela Vémola nenechala nic náhodě a pro důležitou operaci nosu si vybrala světově uznávaného plastického chirurga Farshida Mahboubirada. Ten operuje pacienty zejména v USA, Lela za ním ale vyrazila do jeho rodného Íránu. Rozhodla se navíc i pro oční víčka.

„Operaci nosu jsem chtěla, protože se mi neskutečně špatně dýchá. Myslím, že dřívější operace dopadla špatně. Pro víčka jsem se rozhodla kvůli genetice. Nosím kontaktní čočky a jednoduše se necítím komfortně, jak mi víčka padají,“ vysvětlila Lela v říjnu důvody, proč se pro obě operace rozhodla.

Vše dle Lely dopadlo na výbornou

Nyní už má oba zákroky za sebou, a jak sama zhodnotila, vše dopadlo na výbornou. Zotavení a hojení po operacích se podařilo ke spokojenosti Lely i pana doktora. „Konečně se můžu pořádně nadechnout. Mám nos, po kterém jsem vždy toužila a sedí k mé tváři,“ napsala Lela na Instagram k fotografii svého nově upraveného obličeje.

Kromě nosu se pochlubila i novými očními víčky, která trochu změnila vzhled jejích očí. „Bonus byla nově udělaná víčka. Mám foxy eyes, ale velmi jemně udělané. I máma dvou dětí může být sexy,“ pochlubila se Lela v popisku k fotografiím a je jasné, že z výsledku obou zákroků má velkou radost.

Trápení okolo Karlosovy aféry

Lela Vémola v posledním týdnu musí kromě svého vzhledu řešit i další aféru svého manžela Karlose. Ten měl mít podle všeho poměr s mladou dívkou z filmů pro dospělé. Osmnáctiletá Hana Džurbanová alias Rika Fane již mimo jiné zveřejnila on-line konverzaci se zápasníkem, v jejímž světle jeho popírání nevěry nepůsobí příliš přesvědčivě. Další informace následně prozradila v rozhovoru pro Prima Ženy.

„Bohužel neuběhl ani týden a už tu máme další vývoj aféry, se kterou je spojený můj muž,“ svěřila se v reakci Lela na svém Instagramu. „Samozřejmě mě tato kauza zasáhla. Nemám klapky na očích a nejsem naivní blbka. To, že nesdílím uplakaná a hysterická videa, je proto, že se snažím být silná kvůli mým dětem a rodině,“ dodala dvojnásobná maminka a naznačila, že si chce celou věc vyřešit v soukromí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.