Celebrity

21. října 2022 11:45

Eliška Reiglová

Karlos Vémola spojován s mladou divokou kráskou. Lelu informace o nevěře pobavily

Ženatý Karlos Vémola (37) se potýká s nařčením z nevěry. Jeho milenkou má být údajně herečka z filmů s hvězdičkou Rika Fane (18), vlastním jménem Hana Džurbanová. Tu měl zápasník zahrnovat dárky a cestovat s ní i do zahraničí. Redakce Prima Ženy oslovila Lelu Vémolu (33), která veškeré spekulace bez váhání utnula. Některým drbům se přímo vysmála.

Zápasník MMA Karlos Vémola byl vždy milovníkem krásných žen, v posledních několika letech ale po jeho boku stojí sympatická Lela, se kterou se už dočkal i veselky a která je matkou jeho dvou dětí. Manželství probíhalo bez skandálů do chvíle, než bulvární web eXtra.cz uveřejnil informace, že bijec udržuje vztah s mladičkou herečkou z filmů pro dospělé.

„Co vím, stýkají se asi 4 měsíce a poměrně pravidelně. Byli spolu dokonce i v Polsku,“ řekl zdroj, který portál označil jako důvěryhodný. Samotná Rika Fane po oslovení novináři poměr se slavným bijcem nepotvrdila, ale ani nepopřela. Uvedla, že se ke Karlosovi nebude vyjadřovat.

První slova Lely Vémoly

Není to poprvé, co byl během vztahu s Lelou český zápasník nařčen z nevěry. To vedlo i k několikaměsíčnímu odloučení známé dvojice. Pak ale následovalo usmíření, zásnuby, následně druhý společný potomek a svatba. Lela i přes informace o mladé krásce z hříšných filmů zůstává nad věcí.

„Samozřejmě je to blbost. Všechno je dobré,“ uvedla Lela Vémola pro Prima Ženy a divokým spekulacím některých fanoušků, že by měl její manžel s Rikou Fane čekat miminko, se pak už zcela vysmála. Pak redakci znovu ujistila, že vše je u nich doma zalité sluncem. Informace o nevěře bere jako útok na klidné manželství.

„K této pseudoaféře můžu říct jenom tohle. Bohužel je a bude mnoho žen a slečen, které se budou na mém manželovi a mně chtít zviditelnit za každou cenu. Je až neuvěřitelné, jak hluboko dokážou klesnout jen pro pět minut slávy, a je velmi smutné, že to odnáší celá naše rodina. Žádné z této slečen nepřeji, aby si něčím takovým musely v životě projít. Dál se k tomu už nebudu vyjadřovat,“ dodala později na svém Instagramu a zdá se, že o věrnosti svého muže nemá nejmenší pochybnosti. Vémola pak sám tvrdí, že ani neví, kdo Džurbanová je.

Tu frajerku neznám

Ani Karlos Vémola si nařčení z nevěry, navíc nevyvrácené údajnou milenkou, nenechává líbit. Když byl portálem eXtra.cz dotázán na Hanu Džurbanovou, netušil, o kom je řeč. „Nevím, kdo Hana Džurbanová je. Takže asi těžko. Je to blbost, tu frajerku neznám,“ sdělil bulvárním novinářům legendární český zápasník.

Jakmile ale přišla řeč na umělecké jméno mladičké herečky, vzpomněl si, že povědomí o ní přece jen má. „Já ji vůbec neznám, jen vím, že točí porno a říká si Rika. To, že to je Hana, od vás dnes slyším poprvé,“ dodal muž, který se za neposkvrněnost svazku manželského zřejmě bude bít jako lev.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.