Seriály a filmy

15. května 2017 17:15

filip.budak

FTV Prima díky závodu inSPORTline Prima Run podpořila Nadaci Terezy Maxové dětem

FTV Prima díky závodu inSPORTline Prima Run podpořila Nadaci Terezy Maxové dětem

V sobotu 13. května pořádala skupina Prima pod značkou Solootions již druhý ročník běžeckého závodu zamilovaných s názvem inSPORTline Prima Run. Díky dražbě známých tváří na tento závod přispěla částkou 18 331 Kč na Nadaci Terezy Maxové dětem.

Sobotní odpoledne ve Stromovce patřilo netypickému běžeckému závodu inSPORTline Prima Run nejen pro zamilované páry, ale i pro jednotlivce. Ti, kteří neměli s kým běžet, si mohli během unikátní internetové dražby vydražit svůj doprovod z řad známých osobností v čele s hvězdnými moderátory TOP STAR Evou Perkausovou a Petrem Vágnerem. Výtěžek aukce putoval na charitu.

„Máme obrovskou radost, že se nám podařilo navázat na úspěšný první ročník tohoto běžeckého závodu. Díky přítomnosti slavných tváří jsme navíc pomohli dobré věci. V rámci jejich dražby jsme získali přes 18 tisíc korun, které jsme věnovali Nadaci Terezy Maxové dětem. S nadací budeme navíc v září pořádat již třetí ročník běžecko-charitativní akce s názvem TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem, na nějž si zájemci už na inSPORTline Prima Runu mohli zakoupit závodní čipy,“ uvedl marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha, zodpovědný za agenturu Solootions.

Akce měla výbornou atmosféru, takže mě moc mrzelo, že jsem kvůli zdraví letos nemohla běžet. Tak snad si to vynahradím příští rok,“ řekla po závodě primátorka hlavního města Adriana Krnáčová. Tváře inSPORTline Prima Runu si ale běžecké odpoledne užily plnými doušky. Pětikilometrový závod v rozkvetlé pražské Stromovce běžel spolu se stovkami běžeckých nadšenců například režisér a moderátor pořadu davinci Jiří Mádl, moderátor TOP STAR magazínu a herec seriálu Ohnivý kuře David Gránský, doktor Hofbauer z Modrého kódu – Marek Němec, Milena z Přístavu – Kateřina Kaira Hrachovcová, modelka Renata Langmannová, hudební trio Poetika, moderátor Láďa Hruška či moderátorské duo rádia Kiss Michal Kavalčík a Barbora Tlučhořová. Patronem inSPORTline Prima Runu byl moderátor Zpráv FTV Prima Roman Šebrle. „Letos jsem nemohl běžet tak rychle, jak jsem si přál, jelikož mám antibiotika a lékař mi to zakázal, ale jsem rád, že vítězství zůstalo v rodině,“ smál se Roman Šebrle, jehož žena Eva doběhla se svým běžeckým parťákem jako první, a mohla se tak těšit z cen od partnerů inSPORTline, Saucony, Astrid či Magistrátu hlavního města Prahy.

Více informací získáte na www.insportlineprimarun.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.