Podívejte se na Mordpartu vyšetřující tajemný případ z hor. Celý díl uvidíte online na PrimaPlay

Nestihli jste nedělní díl Mordparty s názvem Převýchova? Podívejte se na všechny 3 díly v našem online archivu PrimaPlay. Převýchova oplývá tajemnou atmosférou, brutálním zločinem a sblížením dvou vyšetřovatelů. Byla to slabá chvíle obou, nebo to bude pokračovat?

Více uvidíte už ve třetím dílu Mordparty Samota tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Díly nového krimiseriálu Mordparta můžete sledovat online na PrimaPlay.

Když vyšetřovatelé z Mordparty dorazili na místo činu, které bylo kus cesty lesem od hlavní budovy centra, (zavolal jim ředitel ústavu Heřman Štokl), našli tam tělo asi pětačtyřicetiletého muže, ležel na boku, ústa převázané látkou, byl celý od bláta.

Soudní lékař konstatoval, že za stav, ve kterém se muž nachází, by se nemusela stydět ani Camorra. Na chodidlech četné fraktury a stopy po provazech, ruce svázané lanem, prsty polámané.

Co se stalo předchozí noci? Co se skrývá za tím hrůzným způsobem popravy jednoho z vychovatelů? Co způsobilo tak strašnou nenávist?

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.