VIDEO: Jak zprznit svíčkovou? V Prostřeno! mají jasno, Stroganoffem

Manažer Lubomír (32) chce hlavně obstát sám před sebou, o výhru mu prý až tak nejde. Připravuje sebevědomé menu, které mu ovšem sebevědomí zrovna nezvýší. Zejména svíčková Stroganoff se s úspěchem u ostatních nesetká. Sledujte Prostřeno! ve čtvrtek v 17.50 na Primě.

Pro Lubomíra řečeného Luboš je důležité, aby svůj večer připravil podle vlastních představ. Vyjde mu to? Ve hře je hodně neznámých, ale podobně jako včera Kristýna si věří a podobně jako ona pohoří.

Hosté očekávají konečně „pořádný kus flákoty“, maso dostanou, ale v jiné podobě. V silné kuřecí polévce i v hlavním chodu, kde bude dokonce pravá svíčková, jenže na nudličky, protože tak vypadá originální recept.

Petr připraví Stroganoff ze skutečné svíčkové:

Beef Stroganoff zklamal Petera, ocení ho Kristýna, ale pro Petra a Annu je pravé svíčkové do omáčky s příchutí okurek škoda, více by ocenili biftek. Pomazánka à la tatarák nevyhovuje všem, hlavně ne největším taktikům, a prý není dost ochucená.

Co je na kuřecím vývaru „trochu jinak“? Proč je zakalený? Rozmixovaná zelenina způsobila, že je polévka sladší, než by měla být. Knedlíčky byly podle Petra „hodně ošklivé“, obsahovaly moc strouhanky (prý ztuchlé) a Anička, Peter a Kristýna mají po prvním soustu dost.

Dojedí se po tom všem aspoň pizzou? Tvorba vlastní pizzy v pizzerii je zábava, kam hostitel skryje svůj úkol týdne. Petrovi se na zábavě nejvíce líbily mladé hostesky, sladkou tečkou budou hezky naservírované jablečné taštičky z lískového těsta.

Proč by si dal Petr jako předkrm řízek?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.