Video: V Prostřeno! tentokrát dojde k výbuchu, nikomu se naštěstí nic nestane

Ztřeštěný večer u učitelky mateřské školy Lenky (23) je nakonec hrozně fajn. A ač dojde k výbuchu, bude se naštěstí jednat jen o šampaňské. Sledujte Prostřeno! ve čtvrtek v 17.50 na Primě.

Veselá a optimistická Lenka z Frýdlantu miluje děti a Malého prince a hravý a trochu bláznivý je i její večírek s italskou kuchyní, završený sladkým kokosovým dvojbojem. Některé suroviny i věci vzdorují a dělají si, co chtějí; Lence nejde otevřít bylinková sůl ani rozmlátit kokosový ořech, i když má kladivo po ruce.

Špunt od bublinek dvakrát vystřelí, kdy se mu chce. Jenže Lenka si nakonec se vším poradí:

Rajčatový tatarák by mohl být rozmočená katastrofa, ale tím, že ho podává na opečené česnekové bagetce, připomíná bruschettu. Z talířů zmizí i špenátová polévka s uzeným lososem a krutonky a snad nejvíce krajanům zachutná houbové rizoto s parmazánem a grilovaným kuřecím prsíčkem – to má až nevšední ovace. U stolu je legrace a je jasné, že tentokrát se sešla výjimečně dobrá parta a vývoj má stále přirozeně uvolněnější trend. Lenku pozitivně překvapí i Oldova reakce.

Sama ho včera celkem kritizovala za maso i brambory a on jí to snad ani neoplatí? Nevídané… Dospělí si mohou zkusit, co všechno děti dokážou vyrobit v Lenčiných výtvarných kurzech, půjde jim to stejně? A když už mají v rukou ta kladiva, kdo nakonec rozlouskne kokosový ořech?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.