Poznejte blíž hlavní vyšetřovatele z Mordparty

Od neděle 28. srpna budete sledovat kriminální příběhy a osobní linky čtyř vyšetřovatelů. Každý z nich pracuje jinak, každý z nich prožívá ve svých osobních životech jiná dramata, ale i radosti. Jedno je jisté, každý z nich má příběh. Poznejte hlavní charaktery Mordparty blíže.

Pátrání po vrahovi v Mordpartě bude ve všech osmi dílech doplňovat i osobní pátrání po démonech vyšetřovatelů. Ponurá atmosféra, která si sem tam zahrává i s hororovou tématikou perfektně dokresluje charaktery hlavních postav. Nečekejte žádná monstra, čekejte obyčejné lidi s neobyčejnou prací a často velice zajímavým osudem.

Jiří Bartoška (postava Colomba) říká: "Řešíme složitý případy, ale ještě složitější je naše soukromí." Jak vlastně vypadá život vyšetřovatelů, kteří se denně setkávají se smrtí, brutalitou a lží? Spí se jim dobře?

Odpověď uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě.

Poznejte postavy Mordparty blíže:

V roli Colomba uvidíte Jiřího Bartošku

V roli Nadi uvidíte Markétu Plánkovou

Roli Káji ztvární Vojta Kotek

Charakter Pavla představí Pavel Baťěk

Jiří Bábek v roli Milana šéfuje seriálové Mordpartě

Mordpartu uvidíte na Primě už ve 20.15 v neděli 28. srpna!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.