Iva Pazderková se pochlubila tajemným přítelem. Štěstí jí přejí i kolegyně herečky

Herečka Iva Pazderková se na svatého Valentýna pochlubila novým vztahem. Na sociálních sítích sdílela sexy fotografii s mužem, který ji drží v pevném objetí. Jeho obličej zatím neukázala. Štěstí jí přejí kolegyně z branže.

Iva Pazderková má za sebou nevydařený vztah s cizincem. Několik měsíců létala do Turecka za přítelem, jejich vztah nakonec ale ztroskotal. Známá komička neuvedla důvod rozchodu. Teď je ale usměvavá Iva opět šťastná.

Mohlo by vás zajímat: Deprese Ivy Pazderkové: Každé ráno pláču před zrcadlem, po čtyřicítce začíná konec

Štěstí našla v náručí neznámého muže. Společnou fotografii sdílela na Instagramu. Na vkusném černobílém snímku je v objetí s mužem, jemuž není vidět do tváře. Na sobě má krajkovou podprsenku a jejich ruce jsou vzájemně propletené kolem jejího těla. K tomu Pazderková připojila pouze smajlík červeného srdce.

Komentáře vypnula

Fotografii české herečce a moderátorce okamžitě olajkovalo několik známých osobností v čele s Dagmar Havlovou, Evou Decastelo nebo Janou Bernáškovou. „Nádherná fotka, drahá moje. Jsem šťastná s vámi. Moc pozdravuj,“ napsala jí pod fotku herečka Martina Randová. „Lásky,“ napsala Eva Decastelo.

Čtěte také: Dvakrát rozvedená Iva Pazderková randí s Turkem! Proč jí to nevyšlo s Pavláskem?

Iva Pazderková však později komentáře pod snímkem vypnula. Své soukromí si od posledního rozchodu chrání a o vztazích nechtěla příliš mluvit.

Iva Pazderková v Show Jana Krause:

Sdílejte článek
Štítky vztahy celebrity Iva Pazderková láska přítel

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2024

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.