Mašlíková radí, jak si udržet figuru i přes Velikonoce. Nejezte jako horník

Hana Mašlíková vyšle manžela se synem na Velikonoce vyšupat babičky

Hana Reinders Mašlíková (39) a André Reinders (41) zažehnali manželskou krizi a nyní se těší na společné Velikonoce. Jaké mají plány a proč si je letos Hanka neužije se vším všudy?

Velikonoce nikdy moc neslavili, ale to se změnilo s příchodem syna. Nyní zřejmě čeká Reindersovy kluky pořádná koledovačka. „Kluky vyšlu, aby šli vyšupat holky, ženy a hlavně babičky. Malý to prožívá. Budeme barvit vajíčka a určitě si tyhle tradice užijeme,“ popsala Mašlíková své plány na Velikonoce pro web Prima Ženy.

Koledníkům jsem neotvírala, říká Mašlíková

Ovšem Hanka koledníků za svobodna moc nezažila. Naposledy zřejmě dostala „vyšupáno“ dřív, než přišla puberta. „To mi muselo být tak 12 nebo 13 let. Už jsem pak těm klukům neotvírala. V teenagerovském věku jsem vyspávala do 12 hodin a to už bylo po,“ směje se. Její manžel to ovšem nenechal bez reakce. „No počkej letos,“ říká a Hanka jen s úsměvem dodává, že letošní Velikonoce pro ni zřejmě budou barevné.

Velikonoce bude mít dietní, připravuje se na fitness soutěž

Na velikonoční svátky si dává Hanka u plotny oddych. Pravidelně jezdí k rodičům, kteří je skvěle pohostí. „Na Velikonoce se nevaří, ale jezdí se k rodičům, kteří dobře navaří, a my se dobře najíme,“ směje se Mašlíková. Vzhledem k tomu, že se letos připravuje na soutěž, si bude muset kdejakou dobrůtku odpustit. A jaký je tedy recept na vysněnou postavu?

„My obecně nejsme zastánci diet. Myslím, že člověk by se měl stravovat kvalitně a hlavně pravidelně, protože spousta lidí nejí pravidelně – a to je asi ten kámen úrazu. A samozřejmě v určitém množství, protože když nemám žádný výdej, nemůžu se najíst jako horník,“ radí modelka a dodává: „Na Velikonoce se napucněte, ale pak jděte na dlouhou procházku.“ Takže dámy! Dejte si beránka, mazanec, vajíčka, nádivku a pak hezky zase jezte pod kontrolou, ať se můžete pyšnit výstavním tělem v plavkách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.