Celebrity

6. listopadu 2022 06:30

Vanesa Havlíková

Jakub Kohák se svatbou nespěchá. U zásnub v pandemii do roka a do dne neplatí, říká

Show Jana Krause - Jakub Kohák

Čerstvý padesátník Jakub Kohák (48) je český režisér, herec, komik a moderátor v jednom. V legendární červené pohovce promluvil o svém rodinném stavu, sportu i práci.

Jako první host divácky oblíbeného pořadu Show Jana Krause se představil Jakub Kohák, kterého moderátor přivítal s velice osobní otázkou týkající se jeho rodinného stavu. Oblíbený komik se totiž teprve předloni rozhodl, že požádá o ruku svou dlouholetou partnerku Barboru.

„Zasnoubil jsem se, ale ještě jsem se neoženil. Vím, že se říká, že to musí být do roka a do dne, ale já říkám, že když je pandemie nebo nějaký výjimečný stav, protahuje se to. A já jsem se chytře zasnoubil právě v koronavirovém období,“ říká se smíchem a dodává, že je se svojí partnerkou už asi 21 let a mají spolu dva syny.

Vášeň ke sportu mají v rodině

O Jakubovi je známo, že je nadšený sportovec, což ho drží odjakživa. Nejspíš na tom moc nezmění ani jeho letos dosažené životní jubileum. „Říkal jsem si, kdy je vlastně ta chvíle, kdy toho sportovec zanechá. Kdy ti samotnému dojde, že už to nejde. Protože si myslím, že já tam budu pořád někde otravovat, popocházet a číhat na zadní tyči,“ filozofuje amatérský fotbalista, který podle svých slov nevyniká rychlostí, zato však dobře oslavuje. „Moje paní má pochopení, ale když skončí utkání, jde se do restaurace a tam se to protahuje…,“ dodává s úsměvem.

Sportu holdují i oba Jakubovi synové. „Starší chodí do florbalu, ale je to ulejvák po mně, takže je v bráně a tam se klečí a neběhá se. To si vybral dobře,“ popisuje Kohák. „Druhý syn je fotbalista, ale ten u toho staršího vidí, že je v bráně, a přijde mu to dobré. Já jsem mu ale řekl: Táhni ven, brankáře už doma máme!“ vypráví hrdý sparťan, kterého rozčiluje, že jeho mladší šestiletý syn ve fotbale fandí Hradci Králové.

Jako režisér chystá nový projekt

„Semotamo přispěji svojí troškou do tvůrčího mlýna,“ říká v odpovědi na Krausův dotaz, jak si vede ve své profesi, úspěšný reklamní režisér, který má ale v současnosti spoustu dalších aktivit včetně každodenního moderování v rádiu. A chystá se i něco většího natáčet. „Po letech tápání jsem našel látku a tu nyní s kolegou zpracovávám. Když se to podaří, mohli bychom vkročit do světa celovečerního filmu,“ prozrazuje o svém novém projektu v Show Jana Krause.

Projekt je v tuto chvíli ve fázi psaní, dle slov Jakuba je to navážno a jedná se o příběh z druhé světové války. „Opravdu se to stalo v době Pražského povstání, kdy dva vojáci z Velké Británie pomohli k osvobození rozhlasu. Je to úžasný příběh,“ dodává k připravovanému projektu.

Na závěr se rozhovor opět stočí k Jakubově partnerce, o níž režisér prozradí, že je vůči jeho tvorbě velmi kritická. „Ona je mým největším kritikem a jí se třeba nelíbí nikdy nic, co jsem udělal. Nikdy nic, přísahám!“ stěžuje si s tím, že výjimkou jsou snad jen jejich společní synové.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.