Jakub Štáfek jako překvapení pro svou ex. O setkání před kamerou nevěděl on ani Timková

Bábovky a plechovky – Jakub Štáfek

Holčičí autorevue je zpět a nově s moderátorkou Monikou Timkovou, která bude parťačkou Terezy Tobiášové. Ovšem hned zkraje nová moderátorka zažije křest ohněm, Tereza jí totiž do pořadu přivede bývalého partnera, herce Jakuba Štáfka. O setkání se i sám Jakub dozví až pár minut před natáčením.

Dnes už jsou každý jinde. Jakub je ženatým otcem dvou dcer, Monika spokojená po boku hokejisty Daniela Přibyla. Prožili spolu ale pěkných pár bouřlivých let, a i když čas vztahové bolístky zahojil, společným setkáním naproti nechodí. Teď k němu ale k překvapení obou dojde. Postarala se o něj moderátorka a autorka pořadu Bábovky a plechovky Tereza Tobiášová, když Jakuba přivedla do pořadu pod záminkou vyzkoušet si jízdu v nadupaném terénním autě. Ani jednomu ale o přítomnosti toho druhého dopředu neřekla…

Čekala závodníka rallye, ale přišel Štáfek

„To bude mít Móňa radost,“ vytušil Jakub Štáfek, když se dozvěděl, s kým se za pár minut před kamerami potká. Té radosti ale předcházel šok, na jeho místě totiž Monika Timková čekala někoho úplně jiného. „Četla jsem si scénář měsíc dopředu a v něm bylo, že budu dělat rozhovor se závodníkem rallye. Měla jsem proto připravené otázky na závodníka rallye. A najednou koukám, já teda blbě vidím na dálku, že ten člověk vypadá jako Kuba Štáfek. Ale říkala jsem si, že to by mi snad neudělali. Nebo že by mi to řekli,“ popsala první pocity ze setkání Monika.

Přečtěte si také: Kobzanová, Hanychová, Myslivcová nebo Štáfek. Připomeňte si děti slavných roku 2023

„Rozklepaly se mi ruce, ale není k tomu žádný důvod, nemáme vůči sobě zášť. Nicméně byl to šok. Trošku mě to rozhodilo, ale pak jsem se těšila, protože jsme dlouho neměli příležitost si popovídat o autech ani o tom, jak se má. Nebavili jsme se pořádně šest let nebo jak dlouho jsme bez sebe. A nakonec to bylo moc fajn,“ zhodnotila nečekané setkání herečka a moderátorka.

Jakub Štáfek byl z nápadu také vyloženě nadšený. „Lepší překvapení jsem v životě nezažil. Překvapení typu, že se vidíte s někým, s kým jste trávil nějaký čas partnerského života, a pak ho vidíte po delší době, je nezapomenutelná zkušenost a byl bych moc rád, kdyby se to ještě párkrát zopakovalo. Určitě se na to podívám s dětmi a budu jim vysvětlovat, kdo Monika je a byla v mém životě,“ vtipkoval herec, který s manželkou Dominikou vychovává dvě malé dcery. „Užívám si to, je to rychlé, zábavné. Moc nepracuju. Točím jen jednu věc, nemám tam toho tolik a těším se na dlouhé volno, které jsem si naordinoval až do května,“ prozradil Štáfek.

Kromě setkání Jakuba Štáfka s Monikou Timkovou diváci Bábovek a plechovek poznají, jak dobrý je řidič silných vozů. Nový díl autorevue Bábovky a plechovky můžete sledovat už ve středu 14. února ve 21.25 na Prima COOL.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.