Jan Maxián o komentování nezvyklé hry: Lži ženáčů před zraky manželek ho baví

Singl švindl (1)

V neobvyklé reality show herce a hudebníka Jana Maxiána neuvidíte. Jeho hlas a především vtipné komentáře, jimiž pořadem provází, vám ale neuniknou. Jak se ve skutečnosti dívá na ženáče, kteří předstírají single život, jejich manželky a nezadané bojovníky o výhru? A co by s vlastní manželkou na rozdíl od nich nikdy neudělali?

V komentářích Jana Maxiána je často slyšet nadhled i ironie. „Jako komentátor jsem vlastně prvním divákem pořadu a příběhy našich aktérů prožívám se stejným zájmem, jako kdybych se na pořad díval. A můj komentář je to samé, co bych i u televize říkal třeba své přítelkyni či komukoliv, s kým bych dění sledoval. Akorát s tím rozdílem, že přítelkyně by mě u toho nenatáčela a nepouštěla to všem divákům televize Prima,“ vysvětluje Maxián, který se ostatně v osobním životě jen tak něčeho nezalekne. Vzpomeňte si například, jak se s Jiřím Mádlem houpali na lanech ve výšce 40 metrů na pevností Boyard.

Otázkou je, jestli ho koncept hry o osmdesát tisíc korun opravdu tolik baví, nebo jen při vtipném glosování děje vykazuje profesionální výkon.

„Singl švindl je poměrně neobvyklý způsob soutěže,“ uvádí Maxián. „Někdy je zábavné, že si někteří účastníci pletou tento pořad se seznamkou, což často vytváří prekérní situace,“ naráží na aktuální středeční návštěvu soutěžící Moniky v domě svobodného Jaroslava.

„Někdy hodně překvapí bytový interiér, jindy pobaví reakce manželek a hodně často mě potěší, jak na závěr leckterá z žen svého muže od srdce chválí a potvrzuje si, že si do života vybrala toho správného chlapa. Leckdy jsou to opravdu upřímně hezké chvíle,“ přibližuje dále svůj pohled na pořad, který si podobně jako diváci viditelně oblíbil.

Zajímavý pohled na mezilidské vztahy můžete sledovat od 30. května každý všední den večer na Prima SHOW, kde startuje pořad Singl Švindl. V něm o výhru bojují jedna dáma, tři zadaní muži a jeden single. Žena během návštěv v jejich domácnostech musí odhalit, kdo z pánů je nezadaný a nebojí se při tom použít veškeré své ženské zbraně.

V neposlední řadě pak Jan Maxián se zájmem sleduje jednotlivé hráče. „Upřímně, některé páry mě opravdu potěšily. Jiné docela vystrašily. Někdy jdou soutěžící až za hranu možností, jindy se ňunínkovsky stydí vůbec do něčeho pustit. Každý ‚souboj‘ je jiný, ale pár nečekaných situací mě už docela překvapilo, takže ano, sympatie k některým soutěžícím bych i našel,“ uzavírá Jan Maxián.

Sdílejte článek