Taktička Monika šmejdí, kde se dá. Světáka Martina nachytá na okurkách

Singl Švindl (2) - Svůdnice Monika najde při šmejdí dětskou přesnídávku

Svobodný, nebo ženáč? Na to si v úterý posvítí Monika (25) v bytě u Martina. Ten pro ni dlouho vydrží být velkým soupeřem. Pak ho rozhodí zapomenutá dětská přesnídávka a ze svého single konceptu úplně vypadne. Vaz mu ale srazí až lži o okurkách.

Pondělní návštěvu bytu Dimitrije brala zvídavá Martina jako velké ponaučení. Na tu úterní už proto šla s jasnou taktikou. „Už jsem na druhé návštěvě, takže jsem si vědoma časových možností, toho, na co se potřebuju zeptat a na co se zeptat nepotřebuju,“ říká odhodlaně a rozhodně nechce ztrácet čas zdvořilostní konverzací.

„Když se můj soupeř moc rozpovídá o věcech, které mi berou čas i prostor, klidně si ho stopnu. Nabírá čas pro sebe a to mi nevyhovuje. To by byla jeho výhoda,“ pokračuje bojovně o své taktice, kterou tentokrát bude aplikovat v bytě manželského páru Margity a Martina.

Oblafnout slečnu Moniku nebude lehké. „Martin je nenápadný, ale je to lišák. Navíc on je ve vlastním prostředí a ona bude v nevýhodě,“ věří v dokonalé lhaní svého muže Margita a posílá chotě rovnou do Moničiny náruče. Ani Martin si s návštěvou příliš neláme hlavu a co nejvíce se snaží vžít do představy, že v následujících chvílích je single.

Líbání nehrozí

Páru jde v první řadě o výhru a jsou smířeni s tím, že pro ni možná budou muset i něco obětovat. „Kdyby mi položila ruku na stehno, nechám ji. Když je chlap sám, jak by zareagoval, že ano. Navíc je to první rande, takže není třeba se obávat líbání,“ přemítá Martin nad případnými ústupky.

Do hry Singl švindl, kterou můžete sledovat ve všední dny večer na Prima SHOW nebo s týdenním odstupem na Primě, se páry hlásí nejen s vidinou luxusní dovolené, ale třeba i proto, že chtějí pomáhat. To je případ úterního páru. Martinova Margita vede občanské sdružení pro sociálně znevýhodněné romské rodiny a případnou výhru by prý použila na dobrou věc.

Single muž a přesnídávka pro batole?

Ani velké přípravy na obelstění Moniky ale nestačily. Monika se od vstupu do bytu drží svého plánu, a když se zrovna cíleně nevyptává, šmejdí, kde to jen jde. Když z hloubi jedné skříňky vyšťourá dětskou slanou přesnídávku bez chuti, podrobí Martina detailnímu výslechu. „Ta se tady vzala kde?“ ptá se ho a Martin rázem ztrácí svoji tvář single světáka. Nepomůže mu ani tvrzení, že má kašičky moc rád. Kdo by mu tuto lež věřil?

Když pak Martina ve spíži odhalí bohaté zásoby naložených okurek, její podezření, že je Martin ženáč, se jen prohloubí. Další smrští nepříjemných otázek by snad zastínila i slavného detektiva Columba. „Tam to bylo jasné. Pletl se v tom, co řekl. Nejdřív tvrdil, že si je kupuje, pak že je dostává… Párkrát jsem se k tomu vrátila a bylo jasno,“ prohlásí Monika a opouští byt Martina a Margity. Je si jistá, že tenhle muž rozhodně svobodný není.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.