Celebrity

20. března 2023 08:30

Eliška Reiglová

Jan Révai se tajně oženil. S manželkou zanedlouho oslaví první výročí svatby

Oblíbený herec Jan Révai (49) je už téměř 15 let spokojený po boku herečky Zuzany Šulajové (44) s níž má dva syny. Pár žil dlouhé roky takzvaně na hromádce, a proto už svatba nebyla tématem, které by někoho napadlo řešit. Až na to, že na ni v utajení došlo a její první výročí se blíží mílovými kroky.

Jan Révai tvoří s krásnou slovenskou herečkou pár už přes dekádu a společně vychovávají syny Jakuba a Matěje, kteří rostou jako z vody. Dosud se mělo za to, že partneři se ke svatbě příliš nemají, a proto se do ní nehrnou. Ukázalo se ale, že je tomu jinak, ve skutečnosti už jsou skoro rok svoji.

„Vzali jsme se, ale už poměrně dávno. On to nikdo neví. Vzali jsme se na apríla,“ prozradil Jan Révai portálu Super.cz poté, co se na jeho ruce nepřehlédnutelně zablyštil snubní prsten. Odhalil tak, že brzy oslaví první výročí sňatku.

Žena v domácnosti

Když Zuzana Šulajová přivedla na svět nejprve staršího Jakuba a poté mladšího Matěje, stala se z ní žena v domácnosti, jejíž kariéra ustoupila do pozadí kvůli péči o syny. Ke své profesi se po šesti letech vrátila v roce 2017. Ihned se znovu cítila jako ryba ve vodě.

„Nervozita ani nebyla. Když jsou lidi příjemní a nehází člověku klacky pod nohy, tak to jde samo. Myslím si, že mě to neodradilo, ale naopak se těším na další věci,“ prozradila tehdy portálu iDnes.cz s tím, že když synové nastoupili do školy a školky, je nejlepší čas být znovu mezi dospělými.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.