Celebrity

18. května 2022 12:30

Petra Kloidová

Jana Bernášková s dcerou vypadají jako sestry. Justýna koketuje s modelingem

Show Jana Krause - Jana Bernášková

Herečka Jana Bernášková oplývá krásou, kterou po ní zdědila i její dcera. Patnáctiletá Justýna se možná stane jednou z nejkrásnějších českých hereček nové generace, pokud ji nezláká modeling.

Herečka Jana Bernášková je nejen úspěšná herečka, ale také spisovatelka. Její knihy o ženském světě jsou mezi čtenáři hodně oblíbené. Prvotina Jak přežít svého muže vznikla v období covidu. „Víte, jaká je to dřina ho přežít?“ reaguje pobaveně autorka románu pro ženy v pořadu Show Jana Krause, kam zavítaly společně s dcerou.

Bernášková se obhajuje tím, že skoro každá žena musí ve svém životě přežít aspoň jednoho náročného muže. „To je o muži, to nemusí být manžel,“ vysvětluje a smířlivě dodává, že její román není drama, ale sranda. Bernášková podle svých slov musela vystřídat třináct mužů aby potkala svého manžela, scenáristu Rudolfa Merker. A jak oba dva prozradili v pořadu 7 pádů Honzy Dědka za jejich manželství může obyčejný šťouch na Facebooku.

Dceru Justýnu zajímá i herectví

Dcera Justýna Drábková, jejímž otcem je režisér David Drábek, na sebe během křtu druhé knihy s názvem Coura, strhla veškerou pozornost. Kromě toho, že si jsou s maminkou neskutečně podobné, má patnáctiletá Justýna podle odborníků slibně nakročeno do modelingu. Pokaždé, když se Justýna objeví v médiích po boku matky, vyvolá v modeligových agenturách velký zájem. Podle Jany Bernáškové je však krásná dcera ještě hodně mladá a s modelingem počkají.

„Byly jsme s dcerou na pohovoru, ukázat se. Ale je jí teprve čtrnáct a půl, takže jsme se domluvili, že ještě tak dva roky počkáme. Ještě potřebuje trochu vyrůst a dospět. Ale na focení ji chce někdo pořád. Focení ji i strašně baví, občas si ji s sebou beru do různých časopisů. Stydlivá není, miluje, když je středem pozornosti," svěřila se Jana Super.cz.

Justýna však na červeném gauči u Jana Krause přiznala že ji zajímá i herectví. „Baví mě to,“ nadšeně přiznává čerstvá studentka střední školy zaměřené na mezinárodní vztahy a diplomacii. A její maminka přiznává, že je moc ráda, že nešla na konzervatoř, i když ona sama ji studovala.

Couru dcera nečetla

Jana Bernášková je matkou dvou dětí a její nejnovější knihu se stručným titulem Coura nemůže číst zatím ani jedno z nich. „Ona to neměla úplně povolené číst, protože jí bylo teprve patnáct a ta knížka je poměrně dost erotická, takže jsem si říkala, že to není vhodné,“ vysvětluje Jana Krausovi. „Nějaké kapitoly jsem ale četla a líbilo se mi to,“ poznamenává Justýna s tím, že když ví, že je autorkou její máma, ani by jí nebylo příjemné číst erotické části.

Spisovatelka knihu charakterizuje jako román o lásce a ženském hledání sebe sama. „Myslím si, že každá žena má v sobě nějakou třináctou komnatu, což je ta coura, a je důležité se s ní naučit pracovat,“ dodává.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.