Celebrity

24. září 2022 20:43

Vanesa Havlíková

Jaroslav Tvrdík provdal nejstarší dceru. Nevěsta byla opravdu okouzlující

Dcera šéfa fotbalové Slavie Jana Tvrdíková (21) se vdala. Za manžela si vzala brankáře Slavie Ondřeje Koláře (27).Tatínek Jaroslav Tvrdík (54) se tak tento týden raduje ze samých dobrých zpráv.

V polovině března šéf fotbalové Slavie Praha Jaroslav Tvrdík oznámil, že bojuje s rakovinou. Fotbalový boss nespecifikoval, jaký typ zákeřné nemoci má. Začátkem týdne ale bývalý politik přinesl velmi dobré zprávy. Aktuálně prý nad zákeřným soupeřem vítězí. Po osobním boji se o víkendu věnoval veselce.

Jeho dcera Jana Tvrdíková totiž v sobotu řekla své ano fotbalovému hráči sešívaných Ondřeji Kolářovi. Na tatínkovi Jaroslavovi bylo znát velké dojetí.

Emoce byly ještě o to větší, protože se svatba původně měla uskutečnit již v červnu. Šéfovi Slavie ale lékaři v březnu diagnostikovali rakovinu a rodina se rozhodla velký den odložit. Naštěstí ale ne nadlouho.

Gratulujeme!

Posted by Partička on Saturday, September 24, 2022

„Dovoluji si s radostí říct, že je tatínek zdráv. Prochází dalšími testy a doufáme, že se všechno bude vyvíjet dobře. Už je opět v pracovním procesu,“ řekla Super.cz Jana během letošním finále modelingové soutěže na začátku září.

Vítězce modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look to moc slušelo a tatínek se proto neváhal na sociálních sítích pochlubit, jak krásná byla jeho dcera nevěsta.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.