Celebrity

19. září 2022 14:00

Josef Šťastna

Modelka Nikol Švantnerová čeká miminko. Pochlubila se tatínkem i ultrazvukem

Česká Miss z roku 2015 Nikol Švantnerová (29) má ten největší důvod k radosti. Na Instagramu oznámila, že se zanedlouho stane maminkou. Otcem dítěte je podnikatel Ondřej Antoš a miminko je plodem jejich roční lásky. Gratulace nejen od dalších modelek se jen hrnou.

Nikol Švantnerová má za sebou několik úspěšných let. V roce 2015 získala titul Česká Miss a o práci v modelingu od té doby nouzi neměla. Zanedlouho si od ní ale dá dobrovolnou pauzu. Je ve čtvrtém měsíci těhotenství, chůzi na přehlídkových molech tak na čas vymění za přebalování.

Dojemné oznámení

Modelka si těhotenství nechávala nějakou dobu pro sebe. Odtajnila ho až na Instagramu, kam přidala fotografie s partnerem Ondřejem Antošem a napsala dojemné sdělení. „Už pár měsíců nás děláš šťastnými,“ stojí u snímků šťastných budoucích rodičů.

S Ondřejem Antošem se Švantnerová poprvé ukázala na veřejnosti v květnu letošního roku, přesněji na Česko-Slovenském plese. Ještě předtím se kvůli němu odstěhovala z Prahy do Olomouce.

Zásadním mužem v životě Švantnerové je i její mladší bratr:

Přírůstek do rodiny plánovali

Pro Nikol Švantnerovou je miminko vytouženým přírůstkem do rodiny. „Miminko jsme plánovali a jsme moc šťastní, že budeme rodina. První měsíce byly náročnější, ale to spíš z důvodu, že to byla celkově změna. Teď už je mi lépe a začínám si toto období užívat,“ řekla webu Super.cz.

V tuto chvíli modelka ještě neví, zda se jí narodí chlapeček, nebo holčička. Další kroky tak momentálně s partnerem nepromýšlí. „Dále zatím neplánujeme. Jsme momentálně šťastní. Co se má stát, stane se. Pohlaví zatím netušíme, ale těšíme se. Jsme hlavně šťastní, že je vše v pořádku,“ dodala nastávající maminka.

Šťastné nastávající mamince na Instagramu gratulují kolegyně z branže. Radost z novinky vyjádřily například Alena Šeredová, Monika Marešová, Monika Leová, Iva Kubelková nebo Gabriela Lašková. Emoji srdíček nešetřily ani další.

Sdílejte článek
Štítky dítě miminko rodina Instagram těhotenství Česká Miss Nikol Švantnerová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.