Celebrity

19. září 2022 06:22

redakce Prima Ženy

Třetí dítě s třetím mužem. Agáta Hanychová je těhotná, miminko čeká se Soukupem

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem

Modelka Agáta Hanychová (37) se chystá na třetí porod. Potvrdila pro web Blesk.cz, že čeká dítě s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53).

Už několik dnů se nejen po Praze šušká, že Agáta Hanychová bude mít třetí dítě. Modelka dlouho spekulace popírala. Pro Prima Ženy ještě před několika týdny uváděla, že těhotná není. Nyní je vše jinak a modelka se těší na dalšího potomka.

„Jsem těhotná,“ potvrdila Agáta Hanychová pro Blesk. Více k požehnanému stavu prozradit nechtěla, těhotenství bude zřejmě velmi čerstvé. Každá žena ví, že v prvních týdnech je těhotenství opravdu křehkou záležitostí.

Agáta Hanychová má syna s podnikatelem a dceru s hercem

Agáta Hanychová má syna Kryšpína (11), jehož otcem je podnikatel Miroslav Dopita. S hercem Jakubem Prachařem má modelka pětiletou dceru Miu.

Mediální magnát Jaromír Soukup má sedmadvacetiletého syna Jakuba a o šest let mladší Natálku. Na obě děti je velmi pyšný.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.