Celebrity

19. září 2022 06:22

redakce Prima Ženy

Třetí dítě s třetím mužem. Agáta Hanychová je těhotná, miminko čeká se Soukupem

Modelka Agáta Hanychová (37) se chystá na třetí porod. Potvrdila pro web Blesk.cz, že čeká dítě s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53).

Už několik dnů se nejen po Praze šušká, že Agáta Hanychová bude mít třetí dítě. Modelka dlouho spekulace popírala. Pro Prima Ženy ještě před několika týdny uváděla, že těhotná není. Nyní je vše jinak a modelka se těší na dalšího potomka.

„Jsem těhotná,“ potvrdila Agáta Hanychová pro Blesk. Více k požehnanému stavu prozradit nechtěla, těhotenství bude zřejmě velmi čerstvé. Každá žena ví, že v prvních týdnech je těhotenství opravdu křehkou záležitostí.

Agáta Hanychová má syna s podnikatelem a dceru s hercem

Agáta Hanychová má syna Kryšpína (11), jehož otcem je podnikatel Miroslav Dopita. S hercem Jakubem Prachařem má modelka pětiletou dceru Miu.

Mediální magnát Jaromír Soukup má sedmadvacetiletého syna Jakuba a o šest let mladší Natálku. Na obě děti je velmi pyšný.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.