Celebrity

28. června 2022 18:40

Josef Šťastna

Jaromír Soukup po Agátině boku omládl. Do luxusní vily vzal i dceru Stropnického

Když člověk začne randit s Agátou Hanychovou (37), pouští si do života také její rozvětvenou rodinu v čele s maminkou Veronikou Žilkovou (60). Své o tom ví i mediální magnát Jaromír Soukup (53). První společná dovolená s Agátou totiž začíná připomínat dětský tábor. Do luxusní vily se dokonce dostavila i dcera diplomata Martina Stropnického (65). Nezdá se ale, že by to Soukupovi vadilo, ve společnosti mladých lidí naopak pookřál.

V luxusní nemovitosti ve Španělsku, kam Jaromír Soukup pozval na dovolenou svou lásku Agátu Hanychovou, to momentálně vypadá jako na letním dětském táboře. Zamilovaná dvojice je možná ráda, že do vily přijela také rázná babička Veronika Žilková, která jistě dohlédne na to, aby omladina nerušila zamilovaný páreček až moc.

Agáta Hanychová totiž do vily Jaromíra Soukupa vzala i dceru Miu, kterou má s hercem Jakubem Prachařem. Nezapomněla ani na prvorozeného syna Kryšpína, jehož si pořídila s podnikatelem Miroslavem Dopitou.

Radovánky v bazénu pod horkým španělským sluncem si užívá i šestnáctiletá Kordula Stropnická. Dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického možná počítala s tím, že prázdniny bude trávit s tatínkem v Izraeli, když ale odešel od maminky, změnily se plány. V luxusním sídle Jaromíra Soukupa je ale také dobře.

Mediální magnát Soukup vedle Agáty omládl!

Posted by Prima ŽENY on Tuesday, June 28, 2022

Kdo by si myslel, že z tolika mladých lidí pod jednou střechou se Soukupovi zatočí hlava, mýlil by se. Podle fotek, které všichni účastníci zájezdu umísťují na sociální sítě, to vypadá, že miliardář rozkvetl a jeho ustaranou tvář rozsvěcují paprsky mládí, které během dovolené srší nejen ze spokojené Agáty.

Uteklo to jako voda a vztah mezi Agátou a Jaromírem bude mít za sebou první měsíc. A stále drží. Říká se, že protiklady se přitahují. Nakonec by se asi nikdo nemohl divit, kdyby divoká Agáta našla klid své duše až v náručí zkušeného a zajištěného muže.

Sdílejte článek
Štítky Veronika Žilková fotografie dovolená rodina Španělsko Jaromír Soukup vila Agáta Hanychová Kordula Stropnická

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.