Celebrity

14. března 2022 17:35

David Laštovka

Žilková se Stropnickým nejsou jediní. Kterým hereckým párům láska nevydržela?

Žilková promluvila o rozchodu se Stropnickým

Zatímco například Libuše Šafránková s Josefem Abrhámem, Jana Hlaváčová s Luďkem Munzarem, Jana Boušková s Václavem Vydrou či Carmen Mayerová s Petrem Kostkou vytvořili herecká manželství, která se stala pro mnohé příkladem, některým slavným párům láska nevydržela. Naposledy oznámili nečekaný rozchod Veronika Žilková s Martinem Stropnickým. Nebyli ale zdaleka jediní...

Veronika Žilková – Martin Stropnický

Ještě nedávno si společně s jejich šestnáctiletou dcerou Kordulou užívali dovolené v Dubaji, nyní oznámili překvapivý konec. Jak herečka uvedla, vztah ukončil její manžel a zprávu jí poslal e-mailem. „Stálo v něm, že už mě nemiluje a že se mi omlouvá,“ popsala deníku Blesk Žilková. Rozchod přišel po osmnácti letech.

Tereza Brodská – Pavel Kříž

V jejich případě se jednalo o velkou, ale také utajovanou lásku. Několik let spolu v tajnosti dokonce i žili. Rozešli se ale v dobrém a dodnes zůstali v přátelském kontaktu. Toto tajemství během života veřejně odhalil režisér Dušan Klein, který je obsadil do jednoho z dílů svých „básníků“. „Byli do sebe krásně zamilovaní a moc jim to spolu slušelo,“ uvedl režisér.

Jitka Schneiderová – David Švehlík

Jiskra mezi nimi přeskočila během představení Král Lear v rámci Shakespearovských slavností. Svatbu měli v roce 2004 a dva roky nato se jim narodila dcera Sofie Anna. Rodinná idylka ovšem netrvalo dlouho. Na herečku se provalila nevěra se zámožným podnikatelem. Švehlík jí sice odpustil a kvůli dceři se pokoušeli dát narušené manželství znovu do pořádku, to už se jim ale nepodařilo. Oficiálně byli rozvedeni po osmi letech.

Sabina Laurinová – Michal Dlouhý

Začali spolu chodit v 90. letech a byli označovaní za jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu. Místo svatby však po sedmi letech přišel nečekaný rozchod. Herec ji opustil kvůli milostnému poměru s Lucií Vondráčkovou, který ovšem také neskončil dobře. Dlouhý našel štěstí až u ženy, jež byla mimo umělecký obor – u letušky Zuzany, kterou si vzal za manželku a žije s ní šťastně už šestnáct let. „Žil jsem se dvěma herečkami, to jsem si taky zkusil – a vím, jak jsem udělal dobře, že jsem si nakonec vzal ženu, která nemá s herectvím nic společného,“ prohlásil v rozhovoru pro Novinky.cz.

Dana Batulková – David Prachař

Manželství hereckého páru dlouhou dobu vypadalo jako bezproblémové. Měli spolu dvě děti, syna Jakuba a dceru Marianu. Pak se ale David zamiloval do herečky Lindy Rybové, která byla o sedmnáct let mladší. Ironií osudu bylo, že Rybová patřila mezi kamarádky Dany Batulkové. Dokonce spolu v divadle sdílely společnou šatnu. Asi se tak nelze divit tomu, že to Batulková brala jako podraz a zradu, se kterou se nemohla jen tak vyrovnat. K usmíření s exmanželem došlo až díky seriálu TV Prima Slunečná, kde se jejich osud zase protnul.

„Jak se říká, že čas všechny rány zahojí, tak ona to je asi pravda. Po těch letech je to už odplavené všechno,“ prozradila Batulková v rozhovoru pro Český rozhlas. Prachař si Rybovou nakonec vzal za manželku a má s ní tři děti, osmnáctiletou Rozárii, sedmnáctiletou Josefínu a třináctiletého Františka. Batulková byla dlouho sama, nakonec ale našla štěstí v náručí o dvanáct let mladšího Ondřeje Zajíce, divadelního režiséra a bývalého ředitele Městských divadel pražských.

Vanda Hybnerová – Saša Rašilov

Celých dvaadvacet let žila herečka v domnění, že dosáhla svého největšího životního štěstí v podobě manželství s hercem Sašou Rašilovem, se kterým zplodili dvě dcery Pepinu a Toničku. Když se však herec zamiloval do o devět let mladší podnikatelky Věry Míťkové, ze dne na den opustil rodinu. Byl do ní dokonce tak zblázněný, že si její jméno nechal zvěčnit na paži. Pro Vandu to byl šok, ze kterého se hodně dlouho vzpamatovávala. Brzy se ale karty obrátily.

Zatímco Rašilov po roce dostal od bohaté milenky kopačky, na Vandu se usmálo štěstí a našla si novou lásku – o třináct let mladšího závodníka Jakuba Chouru. Jsou spolu dodnes a vzájemně si vyhovují. Rašilov se dal dohromady s o čtrnáct let mladší herečkou Ludmilou Němečkovou, kterou si před čtyřmi lety vzal za manželku a má s ní dvě malé dcery Marušku a Emílii. Jak přiznal, nevylučuje, že se jejich rodina ještě rozroste.

Martha Issová – Jakub Prachař

Jejich vztah trval tři roky. Pak se Jakub zakoukal do studentky z Bosny a Hercegoviny Mirny Silajdžič a lásce byl rázem konec. Martha se poté dala dohromady s filmovým producentem Davidem Ondříčkem, se kterým je dodnes. Mají spolu dvě dcery, devítiletou Františku a čtyřletou Emilku. Svůj vztah ale oficiálně stvrdili až v roce 2021.

Prachař se oženil s Agátou Hanychovou, s níž má dceru Miu, manželství ovšem po sedmi letech skončilo rozvodem. Chvíli pak randil s topmodelkou Denisou Dvořákovou, ale ani ta nebyla tou pravou. Během natáčení seriálu TV Prima Dvojka na zabití se sblížil s herečkou Sarou Sandevou a našel v ní spřízněnou duši. Přestože je od sebe dělí třináct let, velmi si rozumí a vypadá to na velkou lásku.

Tereza Ramba Voříšková – Jiří Mádl

Jiskra mezi nimi přeskočila během natáčení pohádky Peklo s princeznou. Chodili spolu několik měsíců, pak se jejich cesty rozešly. Oba patří mezi umělce, kteří se častokrát zamilovávají na place. Tereza se například během natáčení Rafťáků zakoukala do Vojty Kotka, ve filmu Bobule zase do Kryštofa Hádka.

Jiří tvořil pár s herečkou Evou Josefíkovou. Tereza našla životního partnera v tanečníkovi a akrobatovi Matyáši Rambovi, za kterého se v roce 2019 provdala a mají spolu syna Mikoláše a dceru Miru. Mádl na svou vyvolenou pořád čeká. Stále je svobodný a bezdětný.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.