Celebrity

22. června 2022 05:30

David Laštovka

Lásky Agáty Hanychové: Truhlář, lékař i surfař. Čím ji okouzlil Soukup?

Modelka Agáta Hanychová (37) měla doposud na lásku smůlu. Vdávala se pouze jednou a má dvě děti, každé s jiným partnerem. Randila se známými umělci, sportovci, podnikateli, ale i s muži, kteří byli mimo showbyznys. Se žádným jí ovšem vztah příliš dlouho nevydržel. Změní to nyní Jaromír Soukup (53)?

Když Agáta Hanychová oficiálně potvrdila, že tvoří pár s o šestnáct let starším mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, pro mnohé to bylo velké překvapení. Ani jeden z nich navíc zrovna nemá pověst stálého partnera.

Dcera Veroniky Žilkové za svůj život vystřídala desítky mužů. Patřil mezi ně například hokejista Jiří Hudler, podnikatel Marek Šíša, automobilový závodník Jan Charouz, zlatník Robert Hájek nebo zpěvák Sámer Issa. Své první dítě, syna Kryšpína, počala s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou. Měli se i brát, dokonce už vybrali datum svatby, nakonec však přišel rozchod.

Zdálo se, že osudovým mužem bude herec, moderátor a hudebník Jakub Prachař, s nímž se znala už od dětství a přátelství se mezi nimi přeměnilo v opravdovou lásku. Svatbu měli v roce 2013 a o čtyři roky později se jim narodila dcera Mia. Jejich manželství vydrželo sedm let.

Agáta přiznala vztah s Jaromírem Soukupem:

Muž ji zaujme inteligencí, odradí hloupostí

Od té doby zkoušela štěstí na internetových seznamkách, kde během dvou let vystřídala řadu mužů. Většinou se ale jednalo o krátkodobé známosti. S potetovaným truhlářem Adamem Reiterem vydržela pouhé tři měsíce, s chirurgem Andrejem Nikovem tvořila pár necelých osm měsíců. Krátký románek prožila i s cizincem – surfařem z Izraele.

Jak v pořadu Prima Pauza nedávno prozradila, muž ji dokáže zaujmout inteligencí a naopak odradit svou hloupostí. Že by ji právě na tohle Jaromír Soukup „dostal“?

Jak Agáta odpověděla na 30 otázek nejen o mužích:

I majitel TV Barrandov má mimochodem za sebou několik pikantních vztahů. Jeho manželkou byla ekonomka Monika Drlíková, s níž má dvě děti – syna Lukáše a dceru Natálii. Od roku 2016 byla jeho partnerkou herečka Kateřina Brožová. Po ní randil s muzikálovou herečkou a operní pěvkyní Terezou Mátlovou, která předtím chodila s producentem Františkem Janečkem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.