Celebrity

8. června 2022 15:38

Vanesa Havlíková

Agáta Hanychová se objevila na erotické seznamce: Podezírají ji z lovu milenců

Nedávno se influencerka Agáta Hanychová (37) rozešla se svým partnerem chirurgem Andrejem Nikovem (39), se kterým tvořila pár necelých 8 měsíců. Nyní je však tento vztah minulostí a dvojnásobná maminka může hledat partnery dál. Fotky s Agátou se nyní objevily také na známé erotické seznamce. Hanychová tvrdí, že to ale její práce není.

Agáta Hanychová je úspěšná influencerka, podnikatelka a máma na plný úvazek. Jediné, v čem se modelce stále nedaří, je najít si tu pravou lásku.

Milostný život jako na horské dráze

Poté co brunetě ztroskotalo manželství se slavným hercem Jakubem Prachařem (38), její milostný život je jak na houpačce. Během krátkého období Hanychová proslula svými románky a měnila muže doslova po pár týdnech.

S chirurgem Andrejem si modelka byla téměř jistá, vztah jí bohužel opět nevyšel. „Mrzí mě, že to nevyšlo, ale přijde mi lepší nefungující vztah ukončit než udržovat jen proto, abych nebyla sama nebo aby se neříkalo, že to Agátě ‚zase‘ nevyšlo,” vysvětlila Hanychová pro Super.cz.

Rozpad dalšího vztahu bere Agáta naštěstí s humorem a nezdá se, že by byla před zhroucením.

Agáta Hanychová promluvila o mužích:

Zkoušíte někdy erotické a jiné seznamky? A máte úspěchy?

Posted by Prima ŽENY on Monday, June 6, 2022

Na dlouhodobý vztah přes erotickou seznamku

Ještě se ani nestihla pořádně oklepat z rozchodu a už údajně dvojnásobná maminka loví muže na známé erotické seznamce. Podle informací webu expres.cz se objevila na Tinderu. To Agáta pro Prima Ženy nepopřela, ale prý to není její práce, údajně jen někdo použil její fotky.

Jak to teda ve skutečnosti je?

Redakce Prima Ženy oslovila Hanychovou s dotazem, zda účet na Tinderu je skutečně její. Pořád mi kvůli tomu někdo volá a ptá se. Tak chci říct, že tam nejsem. Pořád se mě na to ptají, ale já tam prostě nejsem, vysvětlila Agáta Hanychová pro Prima Ženy s tím, že někdo na seznamce jen použil její fotky. Rande s osamocenou ženou tedy pro vyvolené šťastlivce možné je, ale přes Tinder to domluvit nepůjde.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.