Celebrity

3. prosince 2021 15:58

redakce Prima Zoom

Agáta Hanychová se měsíc po rozchodu chlubí záhadným mužem. Našla konečně toho pravého?

Modelce a influencerce Agátě Hanychové se dosud v osobním životě příliš nedařilo. Poté, co ztroskotalo její manželství s hercem Jakubem Prachařem, jí nevyšel ani následující vztah. Nejen její fanoušky tak nenechal chladnými její příspěvek na Instagramu, v němž se chlubí fotkou tajemného muže.

Smůla v partnerských vztazích se Agátě Hanychové, která se mimo jiné stala jednou z hlavních tváří druhé řady oblíbeného televizního pořadu Like House 2, jednoduše lepí na paty. Po rozvodu s hercem Jakubem Prachařem si 36letá modelka a influencerka začala románek s podnikatelem Jiřím Hellerem. Jenže i tento vztah skončil rozchodem.

„Ano, rozešli jsme se. Nejsme spolu už měsíc. Nevyšlo to, co víc říct. Mám dvě krásný zdravý děti, nic víc není důležitý. Chlapi byli a budou,“ prohlásila k tématu pro server Super.cz smířeně. A podle jejího nejnovějšího příspěvku na Instagramu se zdá, že chlapi opravdu jsou.

Na svůj účet totiž nahrála rozmazanou fotku s tajemným mužem, k níž přidala ještě záhadnější popisek: „A je to tady… čekali jste na to… #spoluprace.“ Co přesně z příspěvku vyčíst, je otázka. Více infromací Hanychová neposkytla, a dokonce pod snímkem zakázala i komentáře, což obvykle nedělá. Je tedy klidně možné, že fotografie odkazuje na něco úplně jiného.

Server Extra.cz sice přišel s informací, že Hanychová skutečně má partnera a že jím je údajně doktor. Tuto informaci však ona sama zatím nikde a nikomu oficiálně nepotvrdila. Zatím tak můžeme pouze doufat, že se nebude historie opakovat a úspěšné modelce to konečně klapne i v té lásce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.