Celebrity

3. prosince 2021 15:58

redakce Prima Zoom

Agáta Hanychová se měsíc po rozchodu chlubí záhadným mužem. Našla konečně toho pravého?

Modelce a influencerce Agátě Hanychové se dosud v osobním životě příliš nedařilo. Poté, co ztroskotalo její manželství s hercem Jakubem Prachařem, jí nevyšel ani následující vztah. Nejen její fanoušky tak nenechal chladnými její příspěvek na Instagramu, v němž se chlubí fotkou tajemného muže.

Smůla v partnerských vztazích se Agátě Hanychové, která se mimo jiné stala jednou z hlavních tváří druhé řady oblíbeného televizního pořadu Like House 2, jednoduše lepí na paty. Po rozvodu s hercem Jakubem Prachařem si 36letá modelka a influencerka začala románek s podnikatelem Jiřím Hellerem. Jenže i tento vztah skončil rozchodem.

„Ano, rozešli jsme se. Nejsme spolu už měsíc. Nevyšlo to, co víc říct. Mám dvě krásný zdravý děti, nic víc není důležitý. Chlapi byli a budou,“ prohlásila k tématu pro server Super.cz smířeně. A podle jejího nejnovějšího příspěvku na Instagramu se zdá, že chlapi opravdu jsou.

Na svůj účet totiž nahrála rozmazanou fotku s tajemným mužem, k níž přidala ještě záhadnější popisek: „A je to tady… čekali jste na to… #spoluprace.“ Co přesně z příspěvku vyčíst, je otázka. Více infromací Hanychová neposkytla, a dokonce pod snímkem zakázala i komentáře, což obvykle nedělá. Je tedy klidně možné, že fotografie odkazuje na něco úplně jiného.

Server Extra.cz sice přišel s informací, že Hanychová skutečně má partnera a že jím je údajně doktor. Tuto informaci však ona sama zatím nikde a nikomu oficiálně nepotvrdila. Zatím tak můžeme pouze doufat, že se nebude historie opakovat a úspěšné modelce to konečně klapne i v té lásce.

Sdílejte článek
Štítky rozchod muž fotka Instagram Jakub Prachař vztah partner modelka Agáta Hanychová Like House Jiří Heller

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 6. 2024

Berani, dnes vám v hlavě může bzučet. Najednou se vám bude zdát, že se na vás upírá pozornost. Jste na jevišti a vaše mozkové schopnosti jsou testovány. Zvládnete tuto výzvu? Ať už jste připraveni, nebo ne, je to tady. Nezapomeňte na důležitost individuality. Nebuďte další replikou šitou na míru. Buďte sami sebou a myslete za sebe.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.