Celebrity

30. dubna 2022 11:00

David Laštovka

Prokletí Veroniky Žilkové a její dcery Agáty. Proč si nemohou najít muže na celý život?

Jestli je něco, co Veroniku Žilkovou a její prvorozenou dceru Agátu spojuje, je to až neskutečná smůla na životní partnery. Přestože jim půvab a krása nechybí a patří mezi úspěšné ženy, momentálně jsou obě opět samy a toho pravého marně hledají. V lásce se spálily už mnohokrát.

V životě herečky Veroniky Žilkové se objevilo několik osudových mužů. Vdávala se třikrát, pokaždé se ale manželství rozpadlo. S reklamním režisérem Jiřím Hanychem, s nímž má dceru Agátu, vydrželo čtyři roky. S druhým manželem Markem Navrátilem, se kterým má syny Cyrila a Vincenta, prožila sedmnáct let.

„Proč jsem se vdávala třikrát? Protože předchozí manželé mě nechali přijít na jejich nevěry. Nevěry se stanou, ale ta zahýbající strana musí udělat maximum pro to, aby to neprasklo a nezranila svého partnera/partnerku. Nebyla jsem svatá, ale mé úlety byly vždy reakce na bolest z jejich zrady a nikdy nepraskly,“ prozradila herečka v knize Dělte dvěma.

Nevyšlo to s manželi ani s milenci

Když si v roce 2008 brala herce a současného velvyslance ČR v Izraeli Martina Stropnického, doufala, že tentokrát už to bude napořád. I tentokrát se ovšem spálila. Stropnický, s nímž má dceru Kordulu, jí na začátku letošního roku poslal e-mail, v němž jí oznámil, že s ní dále nemůže být. Důvodem je zřejmě jeho nová známost, pohledná blondýna Markéta Horňáková, která na českou ambasádu v Izraeli nastoupila před sedmi lety jako stážistka. Milostný poměr spolu údajně mají udržovat už tři roky.

Veronika Žilková prozradila, že za rozvodem s Martinem Stropnickým stála jiná žena:

V minulosti mezi lásky Veroniky Žilkové patřili například i herečtí kolegové – o devět let starší Jan Hartl nebo Michal Pešek. Vášnivý románek prožila také s o třiadvacet let starším oscarovým režisérem Jiřím Menzelem. Jejich vztah trval půl roku a Veronika s ním dokonce přišla do jiného stavu. Nakonec se ale rozhodla, že si dítě nechá vzít. „Já věděla, že Menzel má holek víc. Navíc jsem byla děsně spálená životem. Také jsem nechtěla s dalším otěhotněním riskovat, že zase ztratím veškerou práci,“ vysvětlila ve své životopisné knize.

Hokejista Hudler Agátu podvedl se Simonou Krainovou

Podobný pech na životní partnery má i dcera Žilkové Agáta. Její první láskou byl hokejista Jiří Hudler. Jejich vztah trval dva roky. Pak ji sportovec opustil kvůli starší modelce Simoně Krainové. Poté randila s podnikatelem Markem Šíšou, s automobilovým závodníkem Janem Charouzem, zlatníkem Robertem Hájkem nebo se zpěvákem Sámerem Issou. Jejím osudovým mužem se stal až hráč amerického fotbalu Mirek Dopita, se kterým se jí narodil syn Kryšpín. Místo svatby však zanedlouho poté přišel rozchod.

„Už jsem ty jeho věčné nevěry prostě nemohla vydržet. Zavřu oči nad spoustou věcí, ale pohár trpělivosti přetekl,“ vysvětlovala tehdy Hanychová deníku Blesk. Když se stala matkou, přestala chodit na večírky a začala se plně věnovat mateřským povinnostem. Láska si ji nakonec ale našla sama, když se dala dohromady se svým dlouholetým kamarádem, hercem Jakubem Prachařem. V roce 2013 se vzali a o čtyři roky později se jim narodila dcera Mia.

„Poznali jsme se, když Kubovi bylo dvanáct a mně devět. Byli jsme v Karlových Varech, kde jsme točili reklamu na sušenky. Tam to celé začalo. Pořád nám to ale nevycházelo – buď byl zadaný on, nebo já. Nejde ale žít se svým nejlepším kamarádem. Přišli jsme na to až po osmi letech,“ svěřila se Agáta v pořadu FTV Prima 7 pádů Honzy Dědka. Od té doby zkouší štěstí na seznamkách, ani s jedním mužem ale vztah nevydržel déle než tři měsíce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.