Kordula Stropnická vyrazila se sestrou Agátou na párty. Předvedla odvážný outfit

Kordula Stropnická (16) aktuálně zažívá jedno z nejtěžších období v životě. Její rodiče totiž procházejí nepříjemným rozvodem a ona musí všemu přihlížet. Starší sestra Agáta (37) se proto rozhodla vzít mladší Kordulu do společnosti, aby přišla na jiné myšlenky. To se očividně povedlo a dcera Veroniky Žilkové (60) a Martina Stropnického (65) opravdu zazářila.

Modelka a influencerka Agáta Hanychová se po delší době, kterou strávila se svým novým přítelem Jaromírem Soukupová (53) v zahraničí, vrátila zpět do své rodné země. Vzhledem k tomu, že její mladší sestra Kordula Stropnická nezažívá příliš ideální období, rozhodla se užít si domovinu společně s ní.

Sestry se poprvé po velmi dlouhé době objevily na veřejnosti samy a byly opravdu nepřehlédnutelné. Už na festivalu v Karlových Varech byla Kordula za hvězdu a zdá se, že pozornost se jí zalíbila. Nyní společně vyrazily na hudební show ve známém pražském klubu a bylo vidět, že si obě dvě večer opravdu užily.

„Vzala jsem Kordulku ven, aby přišla na jiné myšlenky,“ prozradila Agáta pro portál Blesk.cz a zmínila i to, že si se svou maminkou vyměnily děti. Kordula tak vyrazila s Agátou na párty, zatímco Agátin Kryšpín a malá Mia vyrazili s babičkou Veronikou Žilkovou na minigolf.

Veronika Žilková s Martinem Stropnickým řeší střídavou péči o dceru Kordulu

Odvážný outfit

Už na červeném koberci byla Kordula po boku své maminky Veroniky nepřehlédnutelná. Šaty, které tehdy zvolila, patřily rozhodně k nejvydařenějším celého festivalu. Na večírek nyní šaty vyměnila za krátký černý top odhalující ploché bříško a černé nízké kalhoty. Vše doplnila o černé sluneční brýle a mini hnědou kabelku od luxusní francouzské značky Louis Vuitton, která celý outfit už jen podtrhla. S výběrem outfitu jí údajně pomohla právě Agáta, o které se ví, že večírky zbožňuje a s výběrem oblečení problém nemívá.

Agáta tentokrát zvolila tmavě modré tylové minišaty, které doplnila lodičkami od známého francouzského návrháře Christiana Louboutina a ikonickou kabelkou od věhlasného módního domu Dior.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.