Dcera Žilkové svou odvahou okouzlila fanoušky: Ukázala se v plavkách

O Kordule Stropnické, dceři Veroniky Žilkové a Martina Stropnického, je toto léto rozhodně slyšet. Nejprve zaujala na letošním ročníku karlovarského festivalu, kam ji vyvedla maminka Veronika, a nyní na četné spekulace o její možné modelingové kariéře zareagovala větší aktivitou na svém Instagramu.

Kordula (16) má dva známé instagramové profily, ale aktivní je pouze na jednom. Ovšem doposud její příspěvky byly pouze formou stories, takže si je veřejnost mohla prohlédnout jen na 24 hodin a poté zmizely. Stále k dispozici tak byly na jejím profilu jen archívy starších stories, zejména z jejích cest třeba do Paříže, Dubaje nebo Španělska.

Výjimkou byly její fotografie, které se tu a tam objevily na profilu maminky Veroniky, ale i těch bylo spíš poskromnu.

Poprask na letošním filmovém festivalu

Letos na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech se Kordula objevila po boku Veroniky Žilkové a okamžitě na sebe strhla pozornost fotografů. A média začala okamžitě spekulovat nad tím, jestli se Kordula nevydá v modelingových stopách své starší sestry Agáty, neboť podobně půvabné geny rozhodně také zdědila.

Sama Agáta už ovšem dle svých slov dříve tuto možnou kariéru sestře rozmlouvala. „Já bych byla ráda, kdyby studovala a na tohle by se vykašlala. Kordula má možnost v Izraeli studovat mezinárodní školu, a to je určitě lepší než dělat přiblblou modelku v České republice,“ nebrala si pro eXtra.cz servítky Hanychová, která má sama s modelingem zkušenosti.

Druhou možnou kariérou Korduly by mohla být ta umělecká, kde dokázali uspět oba její rodiče. Zatím však u ní na celé čáře vítězí něco jiného – koně. Nejenže studuje Střední školu jezdectví a dostihového sportu, ale denně se věnuje jezdectví a účastní se už také závodů. Možná, že se tedy nakonec vydá podobnou cestou jako Anna Kellnerová, dcera zesnulého nejbohatšího Čecha.

Kordula své soukromí veřejnosti otevírá jen vzácně

Při pohledu na fotografie Korduly by jeden čekal, že bude mít na Instagramu hravě desítky, možná i nějakou tu stovku tisíc sledujících. Opak je ale pravdou, její Instagramový profil zel až na zmíněné občasné stories prázdnotou. To se však nyní změnilo.

Možná díky zvýšené pozornosti po Varech, možná jen tak z nudy, možná ve snaze otestovat, jak velký bude mít úspěch, se Kordula rozhodla sdílet na Instagramu nové „permanentní“ fotky, které samy od sebe nezmizí, a jsou tak kdykoli dostupné. Jde o trojici balkonových snímků z Barcelony, kde byla Kordula na dovolené.

Kordula Stropnická okouzlila Instagram.

Posted by Partička on Saturday, August 6, 2022

Ještě před tím navíc ve svých stories ze stejné dovolené zveřejnila fotografii své skvělé postavy v plavkách. A na nulové reakce si určitě šestnáctiletá dcera Veroniky Žilkové stěžovat nemůže, fotografie už nasbíraly přes 1 200 lajků a desítky pozitivních komentářů, takže lze odhadovat, že na její stories jí také chodí nesčetné reakce. Tak uvidíme, zda šlo pouze o jednorázový experiment, nebo se fotografie Korduly z jejího života začnou na Instagramu objevovat častěji.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.