Celebrity

22. října 2023 20:48

Gabriela Kolinová

Je mi z toho smutno, reaguje Nikol Leitgeb na Kazmovo vyhazování peněz z vrtulníku

Kazma rozházel miliony ze soutěže: Bankovky pršely z vrtulníku

Kazmova hra skončila. Jelikož nikdo nevybral z jeho trezoru 22 milionů korun, rozhodl se Kamil Bartošek alias Kazma, že peníze rozdá mezi lidi, kteří se do hry zapojili. A způsob zvolil vskutku netradiční. Bankovky vysypal z vrtulníku nad polem u Lysé nad Labem. Jeho akci teď řada známých osobností kritizuje. Včetně influencerky Nikol Leitgeb a spisovatelky Radky Třeštíkové. Nebyla to zábava, ale potupa, shodují se.

Internetový producent, influencer, moderátor a investor Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek, opět způsobil rozruch. A to když využil vrtulník, aby mezi lidi rozhodil milion dolarů, který nikdo nevyhrál v rámci soutěže k filmovému hitu ONEMANSHOW: The Movie. Hráčům oznámil místo a čas, kde se mají sejít, a v neděli rozházel peníze mezi lidi na pole u Lysé nad Labem.

„Bylo to ultra epické, úplně z toho mám husí kůži,“ svěřil se webu Blesk.cz Kazma, který prozradil i to, jak se lidé o místě a čase dozvěděli. „Sto tisícům lidí, kteří se zaregistrovali na našich stránkách, jsme v 6 ráno odeslali e-mail s informacemi, kde peníze vyhodíme z vrtulníku. Poslali jsme to však v našem kódu, v naší řeči. Úkolem bylo rozluštit tento kód a dorazit na místo včas, které bylo uvedeno v této tajné šifře,“ vysvětlil Kamil Bartošek. Stovky lidí běhaly po poli a chytaly a sbíraly bankovky. Kazma odhaduje, že dorazily tak čtyři tisíce lidí.

Není to zábava, shodují se Nikol Leitgeb a Radka Třeštíková

Jeho akci hned zkritizovalo několik známých žen. Například spisovatelka Radka Třeštíková. „Wow, geniální nápad, jak ponížit lidi. Možná jim to mohl rovnou naházet do hnoje, aby se víc pobavil. Šílené dno,“ píše Třeštíková na Instagramu a dodává: „Ne, od těch lidí, co se tam ženou za penězi, to je vzhledem k ekonomické situaci v zemi u mnohých omluvitelné, ale fakt, že tohle Kazma považuje za zábavnou hru, tak to teda díky a čau, už nikdy,“ napsala rozzlobeně.

Podobně reagovala i moderátorka a influencerka Nikol Leitgeb, která za své sbírky potřebným byla oceněna a získala od předsedy Senátu Miloše Vystrčila stříbrnou medaili. „Je mi z toho smutno,“ napsala na sociální sítě. „Asi si umím představit, že spousta lidí tam běžela fakt ze zoufalství, že třeba fakt nemají na živobytí. A tohle pro ně nebyla zábava, ale vlastně strašná potupa a stres. Ale třeba se mýlím,“ dodala na svém Instagramu.

Moderátorka a influencerka Nikol Leitgeb pořádá pravidelně dobročinné sbírky:

Sdílejte článek
Štítky peníze soutěž Instagram Miloš Vystrčil Kazma Kazmitch Radka Třeštíková Nikol Štíbrová Lysá nad Labem Influencer ONEMANSHOW: The Movie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.