Exner v neděli večer uvrhne do nebezpečí i svou Gabrielu

Kapitán Exner (4) - upoutávka

Kapitán Exner stále řeší případ vraždy slavného herce Borise Materny. Jeho život byl tak bohémský, že je těžké určit, kdo měl v jeho spletitém životě motiv k vraždě. Kapitán Exner se podvolí nápadu, že by mu mohla u vyřešení vraždy pomoci jeho krásná Gabriela. Záhy však lituje. Co dalšího uvidíte na Primě už tuto neděli ve 20.15 v novém seriálu Kapitán Exner?

Minulou neděli jste mohli vidět začátek vyšetřování vraždy, která vznikla ve tmě. Slavný herec Boris Materna jednou týdně pravidelně navštěvoval malebný antikvariát na Malé straně.

Když v jeden moment vypadl proud, Materna ležel mrtvý na zemi. Všemu přihlížela jeho rodina. Vyšetřování se ujal Kapitán Exner, jemuž hercův bohémský život dost zkomplikoval práci. Záhy na to také umírá tajná milenka Materny. Vraždy mají mezi sebou jasnou spojitost a Exner se bude snažit přijít všemu na kloub.

K tomu, aby dopadl vraha, nebude stačit obyčejné vyptávání se a intelektuální dedukce. My pro vás máme 3 video nápovědy.

Nápověda č. 1 - vrah Materny umí paragánský chvat

Materna zemřel kvůli speciálnímu chmatu, jenž umí jen vyvolení. A Exner potřebuje najít někoho, kdo jej ovládá.

Takových mužů je ale v okolí Borise Materny více. PODÍVEJTE SE NA VIDEO.

Nápověda č.2 - Exner prozradí jméno vraha blízkému okolí Materny

Vyšetřovatelé to nedělají často, ale Exner musel vysvětlit svou vlastní dedukci vraha přátelům a manželce Borise Materny. Proč to udělal? PODÍVEJTE SE NA VIDEO.

Nápověda č.3 - Exner použije jako volavku svou Gabrielu

To je moment, kdy si kapitán možná poprvé během své profese není jistý, zda udělal správně. PODÍVEJTE SE NA VIDEO.

Sledujte Kapitána Exnera v neděli na Primě ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.