Krásná Gabriela se k Exnerovi vrátila. Ale má na něj prosbu

Kapitán Exner (11) – Gabriela přemlouvá Exnera

Podívejte se na prosbu od zubařky Gabriely na jejího milého. Exner by měl vyřešit bláznovu smrt, ale také by se měl činit, aby si svou famme fatale udržel. Je rozhodnutý se na podivný případ její tety zaměřit. Podívejte se na exkluzivní scénu z nedělního Exnera už teď.

Gabriela, kterou Exner v minulém dílu znovu získal zpět, prosí svého milého, aby se podíval na smrt schizofrenního pacienta, syna její tety. Kapitán Exner nejdříve vtipkuje, ale záhy se ukazuje, že Gabriela si je jistá, že silná intuice její tety by se neměla podceňovat. A tak Exner vyráží do maloměsta u Mostu.

Podívejte se na televizní upoutávku k šestému dílu:

Rozhodně ho nečeká žádný pohodový případ. Exner bude totiž muset proniknout do lékařského prostředí, které se na jednu stranu rozhodně nejeví jako přátelské a sdílné. Obětí vraždy by měl být totiž mladík, jež trpěl schizofrenií a menší město ho tolerovalo, jelikož ho znalo. Rodina dlouze uvažovala o tom, že ho nechá umístit do psychiatrické léčebny, ale jeho matka takové konání rázně odmítala. A je to také ona, kdo si myslí, že jeho smrt nebyla nešťastná náhoda.

Bláznovu smrt začíná kapitán Exner vyšetřovat v neděli ve 20.15 na Primě!

MAREK VAŠUT JAKO LÉKAŘ PODÁVÁ ZPRÁVU O OBĚTI VRAŽDY


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.