Celebrity

1. března 2022 15:36

Žaneta Dernerová

Zpěvačka Karolina Neuvirthová o hvězdném manželovi z NHL: Gólmani jsou jiní

Máme rádi Česko: Máme rádi Česko XI (3) – Gólmani jsou jiní

Herečku a zpěvačku Karolinu Neuvirthovou obklopuje hokej odmalička. Hrál ho její tatínek a bratr Radko Gudas je taktéž známý obránce. Snad právě proto ji doma varovali, aby si dala pozor především na hokejové gólmany. Jsou prý jiní. Karolina ale jejich radu neposlechla a vdala se za hvězdu NHL Michala Neuvirtha.

Muzikálová zpěvačka a herečka Karolina Neuvirthová, dívčím příjmením Gudasová, se v zábavné show svěřila, že ji doma před hokejovými brankáři varovali. „U nás v rodině se vždycky říkalo – hlavně nikdy ne gólmana. A já jsem si ho vzala,“ směje se krásná brunetka, jejímž otcem je hokejový trenér a bývalý obránce Leo Gudas a bratrem hokejový tvrďák Radko Gudas.

Podle moderátora pořadu Máme rádi Česko Libora Boučka se prý říká, že gólmani jsou zvláštní. V tom mu dává Karolina částečně za pravdu. „Jsou jiní. Ne zvláštní, jiní,“ míní manželka hokejové hvězdy ze zámořské NHL Michala Neuvirtha. „Mně se ta jinakost líbí, přijde mi to fajn. Ve všem jsou prostě jiní,“ uzavírá zpěvačka, kterou můžeme vidět třeba na prknech Divadla Broadway jako Kristýnku v muzikálu Láska nebeská.

Tématu se ale samozřejmě chytí herec Jakub Prachař, který již tradičně zastává funkci kapitána červeného týmu, v němž Neuvirthová soutěží. „Musíš být jiný, když kámoši odbruslí dvacet vteřin, jdou si sednout a pokecat a ty sám stojíš šedesát minut v tom kruhu s jednou lahví pití,“ předvádí osamělé gólmany Prachař v pořadu Máme rádi Česko, na který se můžete těšit již v pátek od 20:15 na Primě.

Michal Neuvirth rád schytával rány už v dětství

Libor Bouček navíc odhalí další odlišnost. „A na tréninku na tebe ti stejní kamarádi střílí,“ dodává. „A ještě na sebe nechá dobrovolně střílet, to musí být těžké,“ myslí si zpěvačka Věra Martinová, která je vedle Ondřeje Gregor Brzobohatého další slavnou členkou Jakubova týmu.

Proti nim soupeří kapitán Vojta Kotek s Otou Balagem, Petrou Nesvačilovou a právě brankářem Michalem Neuvirthem, o němž je řeč a který tak má možnost na to ihned reagovat. „To jsem miloval už odmala,“ vyvrací hokejista nesprávné domněnky. „Táta právě chtěl, abych nebyl gólman, tak mi pouštěl pecky na hlavu. Ale já to hned miloval,“ rozesměje všechny v sále Michal, který schytával rány nejčastěji tenisákem, protože to prý bolí nejméně. „Jen to štípne,“ pobavil gólman NHL.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.