Kim Kardashian představila podprsenku s bradavkami. Revoluční novinka rozdělila fanoušky

Podnikatelka Kim Kardashian zkrátka umí zaujmout. Pod záštitou své značky spodního prádla přišla s revoluční novinkou, která nenechá chladným snad žádného muže a zřejmě ani ženu. Navrhla podprsenku se zabudovanými umělými bradavkami.

Kim Kardashian (43) své křivky umí vystavit na odiv, o čemž se ostatně její fanoušci už několikrát sami přesvědčili. V rámci své značky, která proslula především tvarovacím spodním prádlem, teď přišla s něčím skutečně neotřelým. Představila podprsenku, která simuluje stojící bradavky a na trh bude uvedena 31. října. Hvězda reality show o tom informovala na svém Instagramu.

Mohlo by vás zajímat: Kim Kardashian se rozhodla pochlubit svými přednostmi. Sdílela bizarní fotky v pyžamu

„Teplota na Zemi je stále vyšší a vyšší, hladiny moří stoupají a ledovce tají,“ hlásá na začátku promo videa na sociálních sítích Kim. Sedí při tom za starým počítačem a má na sobě brýle. Z nahrávky, která původně upozorňuje na globální problémy, se ale postupně vyklube něco zcela jiného, a to sexy reklama na spodní prádlo.

Část z prodeje poputuje na dobrou věc

Dále dodává, že sice není vědkyně, ale věří, že každý může využít své schopnosti k tomu, aby přispěl k dobré věci. Na sobě má přiléhavé oblečení, pod kterými se rýsují právě ony revoluční umělé bradavky. „Představuji vám proto zcela novou podprsenku s bradavkami. Ať je venku jakkoli horko, vy budete vždy vypadat, jako by bylo chladno. Některé dny jsou tvrdé, ale tyto bradavky jsou tvrdší. A na rozdíl od ledovců nikdy nikam nezmizí,“ uzavírá vtipně Kim.

Část z prodeje se úspěšná podnikatelka rozhodla věnovat právě na podporu životního prostředí. Deset procent z výdělku poputuje mezinárodní organizaci One Percent For The Planet, která vyzývá podniky k ochraně Země. Pod videem, které zakladatelka značky umístila na sociální sítě před třemi dny, se začaly okamžitě hromadit komentáře. A podle všeho půjde nový produkt na dračku. „S něčím takovým vážně může přijít jen Kim. Je to revoluční a geniální nápad, něco opravdu perfektního, co na trhu chybělo,“ chválí bývalou manželku Kanyeho Westa fanynka.

Čtěte také: Kim Kardashian rozezlila fanoušky: Berete dceři dětství! Je jí devět, vypadá na dvacet

Další žena nápad oceňuje především kvůli svým zdravotním problémům. „Mám za sebou rakovinu prsu a přišla jsem o obě ňadra. Teď se zas konečně budu cítit žensky jako kdysi, ani nevíte, jak jsem díky tomuto nápadu šťastná,“ chválí Kimin produkt. Pochopitelně se našli i kritici, kterým vadí zejména to, že se jedná o něco falešného. „Je to umělé, zkrátka fake. To samé jako umělé řasy, příčesky, make-up. Někoho sbalíte večer v klubu a ráno se pak probudíte vedle úplně jiného člověka. To nemám rád,“ hodnotí produkt negativně jeden z komentujících mužů.

Podívejte se, jak Kim Kardashian poškodila šaty po Marilyn Monroe:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.